Skocz do zawartości
daria12345

LG G6 dość głośna wibracja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Od tygodnia jestem posiadaczem telefonu LG G6, jest to mój któryś z kolei telefon LG i w sumie pierwszy w którym jest tak głośna wibracja, odgłos jest taki jakby silniczek odbijał się od plastiku.

Jest to uciażliwe do tego stopnia ,że wibracje mam całkowicie wyciszoną.

Byłam z tym problemem w sklepie, w którym zakupiłam telefon i pracownik stwierdził, że faktycznie jest to jakaś wada bo na wystawie ten sam telefon tak bardzo nie wibruje, nie słychać tego tak jak w moim telefonie.

Powiedzcie mi czy u was też jest taka wibracja? Czy tylko w moim modelu i co moglabym z tym zrobić, reklamować w sklepie na inną sztuke? Czy oddać na gwarancję.

(Może idzie to sprawdzić w jakiś inny sposób? Jakiś program do mierzenia czy coś)

Pozdrawiam

Edytowane przez daria12345

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.
    U mnie w LG w opcjach Siła wibracji, działa normalnie. Sprawdzałem przy połaczeniach jak i przy wiadomościach. Radziłbym wysłać go na gwarancje. Pozdro

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj najpierw sama pokombinować wejdź w ustawienia, dźwięk, wibracje są tam opcje siła i rodzaj wibracji może wystarczy zmienić ustawienia...a jak nie to serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałam ale to nic nie daje, naprawdę ta wibracja i glos jaki sie wydobywa ze sluchawki jest dziwny.

Dodatkowo teraz telefon przestal sie podswietlac przy rozmowie, po resecie dalej to samo. Chyba czeka go serwis a chcialabym tego uniknac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej go oddac na serwis, dopuki jest na gwarancji. Masz napewno jakis trefny model. W moim modelu narazie dziala wszystko ok. Odpukać w niemalowane. Pozdro

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć daria12345, ja od ok. 3-4 tygodni mam dokładnie ten sam problem co Ty tj. odgłos przy wibracji jakby silniczek stykał się z tylną ścianką telefonu. Wszelkie próby konfiguracji siły i typu wibracji nic nie dają... Napisz proszę czy i jak uporałaś się z tym problemem. Z góry dzięki!

dodana zawartość

A może to wina jakiejś aktualizacji?

Edytowane przez Sweetdream

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej sweetdream  ☺ mam wlasnie tak samo! Taki pusty odglos jakby czegos brakowalo do wytlumienia w srodku 😔 na razie nie oddalam go do serwisu bo nie mam telefonu zastepczego 😔 LG Polska nakazuje telefon wyslac im do naprawy. 

Aktualizacja? Zaluje ze ja zrobilam 😒 bateria spada mi jak szalona max co wyciagne z tego telefonu to 2h na ekranie. I zaznacze ze nie mam ani messengera ani fb, uzywam chroma do tego. Nie mam pojecia czemu tak jest.

Telefon czasem nie wibruje, czasem jak ktos dzwoni nie slychac dźwięku, w trakcie rozmowy tel sie nie podswietla, czasami tylko. Do tego czytnik lini nie zawsze zlapie i czesto nie da sie odblokowac za jego pomoca. Powiem szczerze, ze sie zawiodlam. Mialam rozne telefony LG, i żadne flagowe, ostatni K10 2017 i szczerze? Duzo lepiej zoptymalizowany ma system, tam nie bylo zadnego problemu z niczym tyle ze sie zalal. Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha?

Mialam wybor miedzy samsungiem s7 edge a lg g6.. Może trzeba bylo wziac samsunga 😔

dodana zawartość

1 minutę temu, daria12345 napisał:

Hej sweetdream  ☺ mam wlasnie tak samo! Taki pusty odglos jakby czegos brakowalo do wytlumienia w srodku 😔 na razie nie oddalam go do serwisu bo nie mam telefonu zastepczego 😔 LG Polska nakazuje telefon wyslac im do naprawy. 

Aktualizacja? Zaluje ze ja zrobilam 😒 bateria spada mi jak szalona max co wyciagne z tego telefonu to 2h na ekranie. I zaznacze ze nie mam ani messengera ani fb, uzywam chroma do tego. Nie mam pojecia czemu tak jest.

Telefon czasem nie wibruje, czasem jak ktos dzwoni nie slychac dźwięku, w trakcie rozmowy tel sie nie podswietla, czasami tylko. Do tego czytnik lini nie zawsze zlapie i czesto nie da sie odblokowac za jego pomoca. Powiem szczerze, ze sie zawiodlam. Mialam rozne telefony LG, i żadne flagowe, ostatni K10 2017 i szczerze? Duzo lepiej zoptymalizowany ma system, tam nie bylo zadnego problemu z niczym tyle ze sie zalal. Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha?

Mialam wybor miedzy samsungiem s7 edge a lg g6.. Może trzeba bylo wziac samsunga 😔

Bylam w Media M* zeby porownali moj tel z nowym zapakowanym, po 2h rozmowie sie udalo.. Niestety tamten tel mial taka sama wibracje jak w moim 😔( z tamtad mam tel) moze jakas fala takich tel z taka wibracja wyszla po prostu bo atrapa w sklepie dziala idealnie 😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja generalnie jestem z tego telefonu zadowolony. Wcześniej wibracja działała normalnie dopiero od jakiegoś miesiąca tak dziwnie wibruje. Póki co wyłączyłem wibrację ale to chyba nie o to chodzi... Dziwne, że tak jak mówisz, nowy telefon w media markt miał dokładnie taki sam odgłos wibracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi