Skocz do zawartości
bartekc00

[OnePlus 5T] Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Też rozważam przejście z Iphone 8 na Oneplusa. Dużo robię zdjęć i nie ukrywam, że to ważna funkcja. Do tego bateria. Czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dominoj97

[mention=289701]Pawlok23[/mention]

Stracisz na aparacie, jak bardzo to nie wiem...

Bateria raczej na plus dla OP5T.

Czemu chcesz przejść z IP8?

To nie jest tak, że OP5 robi tragiczne zdjęcia. Ale niestety ich algorytmy robią sieczkę z detali co widać przy dużym przybliżeniu. Wizualnie będzie podobnie. W słabym świetle różnice pewnie zauważysz gołym okiem...

Czy jest ktoś w stanie potwierdzić, że działają poprawnie płatności przez NFC? A najlepiej przez aplikację PeoPay banku Pekao SA.

Nie rozumiem dlaczego miałyby nie działać?...  

Hej! Jak oceniacie? 1900zl za model 8 RAM i 128 ROM warto? Obecnie mam 6S Plus iPhone i iOS 11 mnie wykańcza.  Martwi mnie kwestia zdjęć, a ja fotografem uwielbiam być, ale to tylko ten mankament, bo system lubię! Znośne są te zdjęcia? Wideo mało kręcę. warto ten telefonik za te cenę co podałem?

obliczylem jako student z wersją z USA plus 100zl wysyłka do domu. Czy jest może tańsza opcja na 8/128?

A jak chcesz go kupić z USA?Przez stronę OP nie da rady, raczej nie podasz polskiego adresu... tam nie bez przyczyny jest taniej, VAT jest niższy.  

OP5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    15 minut temu, dominoj97 napisał:

To nie jest tak, że OP5 robi tragiczne zdjęcia. Ale niestety ich algorytmy robią sieczkę z detali co widać przy dużym przybliżeniu. Wizualnie będzie podobnie. W słabym świetle różnice pewnie zauważysz gołym okiem...

A jak chcesz go kupić z USA?Przez stronę OP nie da rady, raczej nie podasz polskiego adresu... tam nie bez przyczyny jest taniej, VAT jest niższy.  

OP5

Na XDA pojawiły się głosy o problemach z NFC i płatnościami.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

Cena w amerykańskim sklepie jest bez VAT. Tam doliczają zależnie od stanu. Z tego co pamiętam.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o informacje czy macie problemy z płatnościami przy kasie (Android Pay).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, dominoj97 napisał:

Troche już mi się znudził iphone. Chcę spróbować czegoś innego.

OP5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@Xenny Znając OnePlusa wystarczy poczekać ;)

Pytanie do tych, co już mają, a przesiadali się z mniejszych smartfonów. Chodzi o wielkość - da się to to w ogóle wygodnie używać? Bo napaliłem się jak szczerbaty na suchary a nie wiem czy ogarnę to ręką :D Obecnie używam M8 z ekranem 5", miałem w dłoni Lenovo P2 z ekranem 16:9 5.5" i jak dla mnie spoko rozmiar, myślę że bym się przyzwyczaił. A co z rozciągniętym 6" w 5T? Jak to u was wygląda?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xenny

@stark2991 Prawdopodobnie masz rację, poza tym z tego co widzę po komentarzach na różnych portalach sporej ilości osób bardzo się ten kolor podoba, więc niewydanie go poza Chinami byłoby trochę strzałem w stopę ;)

A co do wymiarów, Mate 10 Lite ma praktycznie identyczne wymiary co 5T i delikatnie mniejszy wyświetlacz (5,9" vs 6"), więc może przetestujesz na nim? To dość łakomy kąsek więc pewnie znajdziesz taki bez problemu w jakimś sklepie.

Edytowane przez Xenny
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sklepie RTV euro AGD jest Mate 10 Pro, który ma te same specyfikacje i wymiary co 5T, więc na nim najlepiej sprawdzić. 

Dla mnie to 2mm mniejszy iPhone Plus, ale ekran większy :)

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Cóż, sprawdzić mogę, aczkolwiek mój Euro to jest taka dziura, że niekoniecznie ten Mate tam będzie ;)  No i dochodzi kwestia tych durnych zabezpieczeń, które nie pozwalają "przymierzyć telefonu" i przetestować chwytu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi