Skocz do zawartości
bartekc00

[OnePlus 5T] Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Serwis jest w Warszawie. Masz 2 lata gwarancji door to door. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gackes

Ostatnio zrobił bym najgłupszą rzecz jaką mógłbym zrobić a mianowicie wymienił bym mojego kochanego op5 na nota 8 bo chwilkę się pobawiłem tym głupim rysikiem i rozum mi odjeło ale na szczescie samsung nie zawodzi ze swoją "płynnością" i pokazał co potrafi wiec prze trzeźwiałem .

Co nie zmienia faktu ze o mały włos wydał bym tyle kasy - to się teraz zastanawiam czy może wymienić mojego op5 na 5t

Zmieniał ktoś z op5 na op5t zastanawiam się czy tylko ja mam takie niemądre pomysły :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pczepnik

Zdania na xda oraz na forum oneplusa są podzielone, jednak większość osób mówi, że nie jest to gra warta świeczki (no chyba, że bardzo kręci Cię większy rozmiar ekranu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymiana 5 na 5t to już głupota Wg mnie. Minimalnie lepsze kolory na zdjęciach, zdjęcia w trudnych warunkach i nocne to rozmyte plany, ale za to bez zoomu. Jedynie co tak na prawdę zyskasz to większy ekran bez efektu żelki.

rozsądnie będzie poczekać do op6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krepki
    Ostatnio zrobił bym najgłupszą rzecz jaką mógłbym zrobić a mianowicie wymienił bym mojego kochanego op5 na nota 8 bo chwilkę się pobawiłem tym głupim rysikiem i rozum mi odjeło ale na szczescie samsung nie zawodzi ze swoją "płynnością" i pokazał co potrafi wiec prze trzeźwiałem .
    Co nie zmienia faktu ze o mały włos wydał bym tyle kasy - to się teraz zastanawiam czy może wymienić mojego op5 na 5t
    Zmieniał ktoś z op5 na op5t zastanawiam się czy tylko ja mam takie niemądre pomysły :-)

Mi też osobiście wydaje się że nie warto, chyba że hajsu ci nie szkoda, a jeśli wyjdziesz na tym na zero to tym lepiej, ale w to wątpię Ogólnie nie mialem kontaktu ze zwykłą 5, ale jakby miała faceunlock z 5t i mniejszy ekran kosztem czytnika linii papilarnych z przodu, to nie wiem czy bym nie wolał 5

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pczepnik

Akurat czytnik z tyłu moim zdaniem jest lepszy niż z przodu (szczególnie, że jest opcja face unlock). 

Miałem tak przy 6p i było to po prostu genialne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krepki

Hehe, ja jako były ajfoniarz jakoś przywykłem do czytnika z przodu, prawdopodobnie przyzwyczaję się do tego z tyłu ale jeszcze jakoś czasem mi tak niewygodnie

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gackes

Nie raczej nie zmienie bo zdrowy rozsądek się odzywa.
    Faceunlock pewnie też będzie w 5 po jakiejś aktualizacji.
    I pewnie poczekam do do op6 t bo już drugi raz sie nie dam przy 3 było ok nie bolała mnie wersja t bo dla mnie nie miała istotnych zmian.

Miałem czekać przy 5 na wersję t ale się zdążyło że za wcześnie sprzedałem 3 a xiaomi mi6 niestety nie podoła jak dla mnie moim oczekiwaniom więc sprawa była prosta tylko oneplus 5.

Więc muszę w przyszłym roku poćwiczyć silna wolę i cierpliwość i jakoś przeczekać okres wakacyjny do jesieni na 6t
    Ale znając siebie zaś wyląduje z 6 po premierze....

Wyciapane z OnePlus ¹+5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pczepnik

Krążą plotki o odejściu przez Oneplus od wersji "T" a skoncentrowaniu się na corocznych flagowcach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Takie plotki już po op3t krążyły, ale pożyjemy zobaczymy ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi