Skocz do zawartości
bartekc00

[OnePlus 5T] Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

dominoj97
    Serwis jest w Warszawie. Masz 2 lata gwarancji door to door. 
    A nie we Wrocławiu?

OP5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Regenersis Warszawa

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gackes
    Takie plotki już po op3t krążyły, ale pożyjemy zobaczymy
    No dokładnie.
    Maja taki patent że wypuszczają flagowca robią hype sprzedadza iles tam szt później wersja t znowu hype i się kręci przy 3/3t różnica była niewielka tu jest większa bo jak by nie patrzeć wizualnie się zmienia.

Tak czy inaczej lubię tą firmę i uważam że jeżeli chodzi o szybkość płynność I radość z użytkowania to stawia wysoko poprzeczkę.

Można powiedzieć że jestem takim małym fanboyem tej firmy.

Wyciapane z OnePlus ¹+5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@pczepnik

Nie tyle ma porzucić wersję T, co po prostu przyznali że wydają ją wtedy, gdy uznają że jest na tyle zmian, że można ją wydać. Oczywiście drugie dno jest takie, że zbija się hajs dwa razy do roku a nie raz :)

Ja bym stawiał że jednak wersje T będą się pojawiać, aczkolwiek nie zazdroszczę tym, którzy będą czekać z niepewnością czy się pojawi ;)

dodana zawartość

Zerknąłem na Amazon.de i mają nowiutkie szkło Orzly w dwupaku za 10 euro. Ktoś miał doświadczenie z takim do OP5? O co chodzi z tym klejeniem tylko na ramkach a nie na całym szkle - jaką wadę to powoduje?

dodana zawartość

BTW na Amazonie jest to samo etui, które parę stron wcześniej ktoś linkował do Ali :)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

A ja tam uważam że bez znaczenia czy będzie sama wersja 6 czy też zrobią 6t to bardzo fajne i wydajne sprzęty za rozsądne pieniądze ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gackes

No cóż na razie zostaje z moja 5 stuninguje ja dbrandem dragon skin i to będzie na tyle nie ma co szaleć

Wyciapane z OnePlus ¹+5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin
    45 minut temu, stark2991 napisał:

@pczepnik

Nie tyle ma porzucić wersję T, co po prostu przyznali że wydają ją wtedy, gdy uznają że jest na tyle zmian, że można ją wydać. Oczywiście drugie dno jest takie, że zbija się hajs dwa razy do roku a nie raz :)

Ja bym stawiał że jednak wersje T będą się pojawiać, aczkolwiek nie zazdroszczę tym, którzy będą czekać z niepewnością czy się pojawi ;)

dodana zawartość

Zerknąłem na Amazon.de i mają nowiutkie szkło Orzly w dwupaku za 10 euro. Ktoś miał doświadczenie z takim do OP5? O co chodzi z tym klejeniem tylko na ramkach a nie na całym szkle - jaką wadę to powoduje?

dodana zawartość

BTW na Amazonie jest to samo etui, które parę stron wcześniej ktoś linkował do Ali :)

Środek ekranu jest niedoklejony. Robi się efekt tęczy, plama na środku, która podąża za palcem.

Edytowane przez pantin
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

To deczko lipa. A które szkła do OP5 były klejone na całości? Wiem że niektórzy takich szukali.

dodana zawartość

@Paviano Muszę Ci podziękować. Te etui na Ali, do których linki wysłałeś - znalazłem je na Amazonie niemieckim, i są już na Allegro. Róznica taka, że na Ali to etui 3.5$, na Amazonie 6.5 euro, a na Allegro już cena podskoczyła do 50 zł :D

I jeszcze Allegrowy Janusz pisze, ze przedsprzedaż, bo będą dopiero 8 stycznia, czyli ewidentnie zamówił na Ali i czeka na towar :D

Gdybym nie widział tych na Ali to bym pomyślał, że muszą być jakieś lepsze za te pieniądze, zresztą na renderach ładne są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

@stark2991 Te co są klejone na całości to są tylko na płaską część ekranu. Nie ma idealnego na ekrany 2.5D.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

@pantin do oneplus 5 były i sa wersje edge to edge klejone na cały ekran np chyi 4d, ale opinie też na jego temat były różne....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi