Skocz do zawartości
bartekc00

[OnePlus 5T] Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

KLF

Bardzo brakować mi będzie przycisku z przodu, ale cóż, wszystkie znaki wskazują, że chyba będzie to OnePlus na studenta :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cały czas waham się między dbrand a casem Sandstone.

Czy ktoś zwracał kiedyś coś kupionego w klepie OnePlus.net? Podobno mają magazyn w Polsce i zastanawiam się, czy jakbym chciał zwrócić to muszę odesłać do Chin czy gdzieś w Polsce.

Koszt odesłania Pocztą Polską mniej mnie wyjdzie niż odsprzedanie tego, ponieważ potencjalny kupiec będzie mi robił łaskę, że ode mnie kupi i będzie chciał dobrą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile dobrze pamiętam to płacąc za przedmiot za pośrednictwem PayPal jest opcja zwrotu kosztów przesyłki przy zwrocie towaru. Więc może nad tym trzeba pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krepki
    Cały czas waham się między dbrand a casem Sandstone.
    Czy ktoś zwracał kiedyś coś kupionego w klepie OnePlus.net? Podobno mają magazyn w Polsce i zastanawiam się, czy jakbym chciał zwrócić to muszę odesłać do Chin czy gdzieś w Polsce.
    Koszt odesłania Pocztą Polską mniej mnie wyjdzie niż odsprzedanie tego, ponieważ potencjalny kupiec będzie mi robił łaskę, że ode mnie kupi i będzie chciał dobrą cenę.
    Nie jestem na setkę pewny, ale zwrot raczej przez magazyn w Polsce będzie realizowany :) Co do obudowy sandstone to osobiście ją właśnie mam i jest kozacka :) Mam też te czerwone silikonowe i z niego jestem średnio zadowolony (strasznie śliskie )

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyczytałem na stronie OnePlus, że przy zwrocie case nie może być rozpakowany, więc bez sensu albo kupuje i zostawiam albo nie kupuje.

Nie lubię pogrubiania telefonu, zmiany jego bryły i zasłaniania telefonu który mi sie podoba, ale ten Sandstone na zdjęciach i filmach wygląda ciekawie i mam dylemat, a jakby nie było to prawie 80 zł

Skin Dbrand Dragon  mnie kusi, ponieważ ciekawie wygląda, nie zmienia bryły telefonu i chroni plecy przed porysowaniem i wyślizgnięciem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krepki
    Wyczytałem na stronie OnePlus, że przy zwrocie case nie może być rozpakowany, więc bez sensu albo kupuje i zostawiam albo nie kupuje.
    Nie lubię pogrubiania telefonu, zmiany jego bryły i zasłaniania telefonu który mi sie podoba, ale ten Sandstone na zdjęciach i filmach wygląda ciekawie i mam dylemat, a jakby nie było to prawie 80 zł
    Skin
      mnie kusi, ponieważ ciekawie wygląda, nie zmienia bryły telefonu i chroni plecy przed porysowaniem i wyślizgnięciem
    Ten sandstone też jest bardzo cieniutki, też nie zmienia bryły telefonu, a tekstura jest super, poprawia znacznie chwyt telefonu. Też się zastanawiałem nad dbrandem, ale tam chyba sporo za wysyłkę do Polski wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gackes

Skin   mnie kusi, ponieważ ciekawie wygląda, nie zmienia bryły telefonu i chroni plecy przed porysowaniem i wyślizgnięciem

Ja mam w tej chwili dbranda na op5 bo też nie lubię jak mi zasłania bryle i ogólnie gubi designe. Na op3 miałem casa Sandston I karbon więc powiem Ci ze karbon jest cienszy. Do op5 też do kupiłem z telefonem karbonowego używałem że dwa miesiące a później zdecydowałem się na dbranda i rewelacja jeżeli chodzi o wygląd w ten chwili mam założony ten dragon skin ale zamówiłem sobie również takie czarny matowy z czerwonym logo i chyba na każdy telefon który będzie śliski będę kupował dbranda. Jeżeli chodzi o ochronę od upadków to pewnie żadna ale jak na razie nie udało mi się rozbić żadnego z telefonów które miałem.

Wyciapane z OnePlus ¹+5

Zamowcie razem będzie taniej zamówienia od 20$ wysyłka darmowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gackes dokładnie tak samo chciałem. Czerwony dragon i czarny matowy z czerwonym logo xD Powyżej 20$ DBrand wysyła chyba za darmo. Płaciłeś za przesyłkę? Ile? Ile czekałeś na skiny?

Sandstone będzie ciężko sprzedać z małą stratą, prędzej może znajdzie się jakiś "nieJanusz" na forum, który jak będzie telefon kupował do weźmie mi też case jeśli bym chciał domówić. Zawsze wysyłka listem Pocztą Polską tańsza niż z sklepu OnePlus 6,99 Euro

Edytowane przez damianeq89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak jest potem z odklejeniem tego dbrand? ładnie odchodzi czy są problemy. Jednak etui ściągam i zakładam inne, chę do niego wrócić to mogę a tu raz zdjęte już do wyrzucenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co czytalem to bez problemu sie odkleja i nie zostawia sladow po odklejeniu wiec typowy skon nie zmieniajacy bryly telefonu a jego wyglad sam sie zastanawiam 10 dolarow to nie majatek a fajne wzory sa na stronie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi