Skocz do zawartości
bartekc00

[OnePlus 5T] Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Gackes

Ja czekałem około 10 dni mam tego szarego dragon skin z czerwonym logo.

Co do ściągania to jeszcze tego nie robiłem zobaczę bo może niedługo zmienię sobie na tą matową

Wyciapane z OnePlus ¹+5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    benkas

Czy ktoś z zamawiających korzystał ze zniżki studenckiej znajomego i może podpowiedzieć, w jaki sposób zrobić to najlepiej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystałem. Wystarczy zalogować się na studentsbean i kliknąć odbierz zniżkę.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja czekałem około 10 dni mam tego szarego dragon skin z czerwonym logo.

Co do ściągania to jeszcze tego nie robiłem zobaczę bo może niedługo zmienię sobie na tą matową

Wyciapane z OnePlus ¹+5

A jak jest z naklejaniem? Wszystko pasuje idealnie? Trudno sie nakleja zeby bylo rowno?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    benkas

@dexxxterek Tak rozumiem, ale w związku z tym, że ja nie jestem studentem i muszę poprosić znajomego o "udostępnienie" jego maila chciałem podpowiedzi jak to zrobić. Rozumiem, że student rejestruje konto na studentbeans i co dalej? Ja chciałbym logować się w oneplus na swoje, mogę je połączyć, nie będą takie same?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gackes
    A jak jest z naklejaniem? Wszystko pasuje idealnie? Trudno sie nakleja zeby bylo rowno?

Powiem Ci tak jestem osobą która nie klei folie na ekran bo zawsze to źle zrobię a to nie równo a to śmieć.
    A tu pierwszy raz to robiłem i wyszło mi idealnie.
    Odpaliłem filmik instruktażowe na drugim telefonie i robiłem zgodnie z instrukcją suszarka w rękę i po woli tak jak instrukcja mówi jest to na tyle proste że aż nie do uwiezenia a sam się bałem pierwsze dół urządzenia dopasowuje wszystkie wycięcia jak źle siadnie odklejasz I jeszcze raz nic się nie psuje później Góra wycięcie na aparat i mikrofon dopasowujesz a później to już lecisz boki które same się układają suszarka i jedziesz.

Proste mówię ci

Wyciapane z OnePlus ¹+5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OnePLus 5t zamówiony bez Sandstone.

Estimated dispatch: Dec 18, 2017   Estimated delivery: Dec 21, 2017

Troche długo będę czekał na wysłanie :/

@Bobovita84  Dbrand nawet zrobił wideo instrukcje jak naklejać - YouTube - How to Apply a dbrand OnePlus 5 Skin

Jedynie obawiam się o mój chory pedantyzm :E i  spasowanie na rogach, tak żeby nie było widać tych szczelin na rogach.
    Filmiki na których zobaczysz spasowanie skina (są ujęcia z bliska) :

Spoiler

42 minuty temu, benkas napisał:

@dexxxterek Tak rozumiem, ale w związku z tym, że ja nie jestem studentem i muszę poprosić znajomego o "udostępnienie" jego maila chciałem podpowiedzi jak to zrobić. Rozumiem, że student rejestruje konto na studentbeans i co dalej? Ja chciałbym logować się w oneplus na swoje, mogę je połączyć, nie będą takie same?

Ja zrobiłem tak...
    Założyłem konto studentsbean  na koleżankę, która studiuje. Podałem jej uczelnianego maila i zdjęcie legitymacji chcieli. Po weryfikacji zmieniłem dane na swoje :P Założyłem konto na OnePlus.net. Na studentsbeans aktywowałem kupon i przeniosło mnie na stronę OnePlus i miałem info ze czeka na mnie kupon, który będzie widoczny przy "Checkout" gdzie go zaznaczasz i od razu obniża Ci kwotę.

Edytowane przez damianeq89
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, benkas napisał:

Czy ktoś z zamawiających korzystał ze zniżki studenckiej znajomego i może podpowiedzieć, w jaki sposób zrobić to najlepiej?

ja założyłem konto na studensbean na siebie mimo, że nie jestem studentem. Podałem meila studenckiego kolegi. On wysyłał mi meilem link do weryfikacji. Potwierdziłem i po sprawie. Telefon zamówiony ze zniżką.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jest z ergonomią telefonu? Macie może możliwość opisać odczucia z takim Galaxy S 7 Edge? Napisałem o nim ponieważ miałem z nim styczność i dosyć wygodnie się go obsługiwało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam. Zmieniał ktoś na 5T z Samsunga S8, warto ? Zastanawiam się bo nakładka Samsungowa to jeden wielki muł (jest lepiej niż kiedyś ale po paru dniach czuję spowolnienie) ? 
    Ja zmienialem i powiem jedno nigdy wiecej samsunga!!! Przesiadka spowodowala takiego kopa ze szczene do tej pory zbieram. Wszystko w tym telefonie widze na plus a bateria i optymalizacja andka to czysty majstersztyk POLECAM!!!

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi