Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
rasgan

2 numery z interenetem w domu

Rekomendowane odpowiedzi

rasgan
    Napisano (edytowane)

Obecnie mam Play Rodzina na starych warunkach. 50GB z pełną prędkością, kartę SIM do routera i 3 numery. Płacę 116zł. Umowa wygasła 1.5roku temu. Co chwile mi dzwonią, że skończyła się i żebym sobie zmienił. Niby umowa jest bezterminowa, ale czuję naciski z Play żeby zmienić. Tylko na co?

Moim wymaganiem są na pewno 2 numery telefonu i internet do domu. Router mam.

Potrzebuję nielimitowanych rozmów, SMS i MSS na tych dwóch numerach (3 numer to opcja) i jak największego internetu (dzieci oglądają YT w domu, ja na telefonie, żona również).

Telefon żony zużywa jakieś 10GB miesięcznie, ja w telefonie jakieś 10GB a w domu jak to w domu - 50 to za mało :)

Nie potrzebuję oferty łączonej (rodzinnej) ani abonamentu. Telefony mogą być u jednych internet u drugich. Może być na kartę.

Nie wiem jakich informacji mogę jeszcze udzielić, ale czy możecie coś poradzić? Zasięg? Play mam i Plus też na pewno. Lokalizacja: Kleszczów koło Bełchatowa, ta dalsza część - koło Żłobnicy

Edytowane przez rasgan
    dodanie informacji o zasięgu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak działa ci T-Mobile? Tam masz za trochę więcej bo za 39,99 masz 10 GB i nolimits w PL za numer umowa 6 miesięcy i do tego internet domowy bez limitu do 20 Mb/s z urządzeniem za 49,99zl wychodzi 130zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rasgan

Kiepsko z LTE BTSearch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rasgan

Nie patrz tam gdyż to są dane, które wstawiają użytkownicy. Kup kartę prepaid i sprawdź jak działa tak będzie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    INTseed

Play ci nic ciekawego nie zaproponował?

Ja bym proponował orange na karte plus do routera tmobile no limit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rasgan

Trochę czytałem ofert i powiem wam, że rodzinnej nie ma żadnej rozsądnej opcji 😕 Po prostu lipa.

Jeśli chodzi o net do domu to dziś potestuję T-Mobile - internet do domu do 20MBps by mi wystarczył spokojnie, tym bardziej, że nie ma limitów danych w nim. Tutaj konkurencji nie widzę. I tak nigdy więcej niż 20MBps nie miałem (średnio 7) a boli mnie tylko limit danych - na TV mam TVBoxy i leci na okrągło. Alternatywy po protu nie widzę. Tutaj T-Mobile wybiorę.

Z ofertami na telefon już mam gorzej. Jednak te trzy numery muszę utrzymać. Mój i żony - dużo dzwonienia i SMSowania. Często przeglądamy internet - ja strony z anime, żona z zakupami i YouTuba. Najgorzej mam z telefonem córki. Jej internet jest używany tylko do YT w domu, czasami w samochodzie. Dzwoni mało sporadycznie - nawet nie godzinę miesięcznie.

Nie widzę problemu w rozrzuceniu pomiędzy operatorami. Doładowania też nie są dla mnie problemem, choć abonament jest wygodniejszy. Numery będą przenoszone a nie brane nowe, bez aparatów - te mam nowe.

Wszedłem jednak na stronę T-Mobile i Orange i ich oferty na kartę są dla mnie niejasne. Nie widzę ile dostaję za jakie doładowanie i na ile - chyba że źle szukam.

@INTseed - Play mi proponuje tyle co nowemu klientowi, czyli gorszą ofertę niż mam. Ich jedyną zaletą jest zasięg 4 sieci obecnie i bardzo jasna oferta (abo i karta to to samo).

dodana zawartość

O jeszcze się zastanawiam czy nie wziąć córce T-mobile - transfer na YT nielimitowany, do domu i dla mnie Orange Love 4G a żone zwykłe Orange na karte 25/miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    INTseed

W orange lepiej doładować kwotą 50zł bo masz dodatkowo gigabajty za to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rasgan

Orange Love się jednak nie opłaca. Lepiej osobno internet i telefon.

@INTseed - 50zł = 25GB => 1GB = 2zł a w cyklicznym jest 25 = 15GB => 1GB = 1,66zł a ważny tylko 3 dni mniej. Chyba bardziej opłacalne do telefonu. A domowy w tmobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    INTseed

To ci się dodaje. Doładowanie za 50zł plus cykliczny. Będziesz płacił tyle samo tylko co dwa miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rasgan

Gdzie to pisze? Nie umiem tego znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi