Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
rasgan

2 numery z interenetem w domu

Rekomendowane odpowiedzi

rasgan

Przeszedłem z wszystkim do TMobile. Za wszystko mam 144zł. Dostałem 3 numery, internet, sprzęt i 3xMoto G6 za 1zł :) Opłaca się twardo negocjować. Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    INTseed
    Przeszedłem z wszystkim do TMobile. Za wszystko mam 144zł. Dostałem 3 numery, internet, sprzęt i 3xMoto G6 za 1zł  Opłaca się twardo negocjować. Dziękuję za pomoc.
    Napisz dokładnie co wziąłeś. Przyda się innym próbować też taką umowę załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rasgan

Przeniesienie 3 numerów do T-Mobile z Play. Wszystkie trzy na abonament po 35zł. Do tego internet domeowy do 20Mbps z rouetrem B525. Router chciałem z outletu ale system nie pozwalał. Wziąłem go za 49zł ale Pani w zamian zniosła mi aktywację kary czyli 60zł i dała abo na 4m-ce za 1zł. Za to, że trzy numery dostałem zniżkę 15zł z powodu tego, że internet wziąłem - taka promocja. To się pytam ile z telefonami, bo mówiła, że niezłe ceny. Wybrałem Moto G6 bo kocham Moto od lat. Normalna cena 168zł. Ale Pan z dziećmi i taki miły i w ogóle... bajera mi się włączyłą i dostałem za 1zł każdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi