Skocz do zawartości
piotrzet23

Jakość zdjęć i fimów

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest w końcu z tą jakością fotek i filmów robionych przez XZ3? Niektóre recenzje mówią o dobrym aparacie, jedne o tym, że do konkurencji daleko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.11.2018 o 15:38, piotrzet23 napisał:

Jak to jest w końcu z tą jakością fotek i filmów robionych przez XZ3? Niektóre recenzje mówią o dobrym aparacie, jedne o tym, że do konkurencji daleko.

Jeśli chodzi o jakość zdjęć i filmów ( zarówno w automacie ale i manual noc/dzień ) ale i niektóre efekty ( np. bokeh ) to wśród Xperii najlepiej radzi sobie Xperia XZ2 Premium.  Którą nazwałbym pierwszym aktualnym flagowcem . Bez wątpienia w pierwszej piątce najlepszych smartphonow fotograficznych.

Jeśli chodzi o XZ3 - miałem możliwość testowania przez kilka dni - powiem tak. Na ekranie telefonu ładnie wygląda. Jednak po wrzuceniu na telewizor 50 cali już tak super nie jest. Poszarpane krawędzie na zbliżeniu  i szumy noc/wieczór.  Niestety zgadzam się z większością testerów że gdzieś w okolicach 15-10 miejsca XZ3 ma jeśli idzie o kwestie fotografowania. 

Ale raczej nie jest to specjalne odkrycie. Po prostu fizyki i optyki się nie oszuka. Jednym obiektywem nie da się konkurować z flagowcami innych producentów. 

Jak ktoś baczniej śledzi temat i wpisy odnośnie XZ3 jest jeszcze jeden problem - ubijanie apek w tle , skutkujące dłuższym czytywaniem. Stąd wiele osób uważa , że pod tym względem róznież XZ2 Premium to prawdziwy flagowiec. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pstryknięte dziś ranod01a43bd01c41cd2a7d9259803ca4a52.jpg

Wysłane z mojego H9436 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu ‎07‎.‎11‎.‎2018 o 22:49, maciej66666 napisał:

Jak ktoś baczniej śledzi temat i wpisy odnośnie XZ3 jest jeszcze jeden problem - ubijanie apek w tle , skutkujące dłuższym czytywaniem. Stąd wiele osób uważa , że pod tym względem róznież XZ2 Premium to prawdziwy flagowiec. 

a czy przypadkiem my sami nie mamy wpływu na to które apki ubijamy.. w ustawieniach??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest gdzieś w ustawieniach sposób zarządzania procesem ale nie mogę się teraz dogrzebać żeby napisać którym to jest dokładnie miejscu. Sam mam nawyk zamykania ręcznie procesów w tle więc dla mnie to nie jest problem.

Wysłane z mojego H9436 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcie w trybie Auto. 

DSC_0008.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi