Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, który spełni najlepiej moje oczekiwania. Mianowicie zależy mi na dobrym aparacie w dzień, w nocy używam i tak kompakta, który miażdży jakością każdy telefon,  zdjęcia mają być jak najbardziej zbliżone do naturalnych im bardziej "odpicowane" przez AI czy inne bzdury dla mnie tym gorsze. Oprócz tego bateria co najmniej od rana do wieczora na rozmowy około 1-2 godziny plus trochę yt, fb, szybkie aktualizacje i bezbłędne bardziej chodzi mi o to drugie nie wyobrażam sobie płacąc tyle kasy, żebym czekał rok na aktualizacje i wychodziła ona z błędami jeszcze, wiadomo wydajność w tej cenie oczekuję płynnej pracy bez żadnych spowolnień itd, dobrze byłoby gdyby telefon obsługiwał VoLTE i VoWiFi w sieci T-Mobile.pl. Nie ma znaczenia czy robi to na czystym sofcie czy nie gdyż jak będzie potrzeba to odpowiedni wgram. Żadnych innych telefonów nie biorę pod uwagę gdyż te widziałem na żywo i mi się najbardziej podobają, a i rysik w N9 nie jest dla mnie jakąś zaletą. Nie miałem tyle lat to kolejne wytrzymam również bez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem czy tak kompakt miażdży każdy smartfon w nocy? Sprawdź sobie foty z Pixela 3 lub Mate 20 pro w trybach nocnych. Chyba że chcesz powiększać zdjęcia to ok. bo te ze smartfonów mają mniej pixeli.

Sony nie ma wprost polotu do note9 czy Huaweia, a wiec pozostaje ta dwójka. Ja bym się pokusił o Huaweia Mate 20 pro, w tej chwili najbardziej innowacyjny telefon ze świetnymi aparatami i baterią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko boję się trochę o ekran w nim bo są jakieś problemy z tymi partiami od LG, a w Samsungu z tego co słyszałem już problemów z różową bielą nie ma. Co do aparatu owszem zdjęcia nawet z tych telefonów nie mają startu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety oledy od LG mają swoje problemy i minusy, amoledy też się wypalają. Ja miałem dylemat który TV do domu kupić bo chciałem koniecznie oleda i w ostatniej chwili jednak zrezygnowałem z LG ika. Note9 to świetny telefon, dopracowany do bólu jednak w porównaniu do Mate 20 pro jest ubogi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mad3ros

Chwila. Ubogi? Jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, mad3ros napisał:

Chwila. Ubogi? Jak?

W porównaniu do Mate 20 pro jest ubogi, zaczynając od aparatu a kończąc na zabezpieczeniach takich jak odblokowywanie twarzy czy czytnik w ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mad3ros

Jak dla kogoś to są najważniejsze rzeczy to tak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, mad3ros napisał:

Jak dla kogoś to są najważniejsze rzeczy to tak...

Proszę Cię...Huawei jako jedyny wprowadza jakieś nowinki, zmienia wygląd a nie kopiuje to samo i odgrzewa kotlety, doceńmy w końcu innowacyjność bo za niedługo będziemy mieli wszyscy jednakowe smartfony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mad3ros

Właściwie to skończyły mi się argumenty. Huawei wprowadza nowinki, nie kopiuje wyglądu...no ok...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, mad3ros napisał:

Właściwie to skończyły mi się argumenty. Huawei wprowadza nowinki, nie kopiuje wyglądu...no ok...

Chodziło mi o to że kolejny następca modelu jest inny a nie jak w samsungu seria galaxy czy note to samo, podobnie iPhone X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi