Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Luk89

Do 1500zł na kilka lat z ekranem do 6" ze stabilnym oprogramowaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Luk89
    Napisano (edytowane)

Witam, poszukuje telefonu na kilka lat. Obecnie mam Honora 7 i jestem zadowolony jednak przyszedl czas na zmiane. Upatrzyłem sobie kilka modeli jednak nie moge sie na nic zdecydowac:

Pocophone F1

Honor 8X(MAX??)/Play

Xiaomi Mi Mix 2

Zależy mi glownie na stabilnosci oraz wygodzie korzystania. Ekran ok 6 cali.Od zdjec mam aparat aczkolwiek milo byloby gdyby przyzwoicie dzialal. Chcialbym kupic go w polskiej dystrybucji. 

Edytowane przez spec-naz1
    Doprecyzowano nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tetiw

Co do stabilności pocophone f1 słyszałem skrajne opinie. Wiadomo, piekielnie szybki. Jeśli nie zależy ci na wykonaniu czy na wielkim notchu i podbródku to bierz. 
    Sam osobiście szukam telefonu w podobnej cenie. Honor 8X wydaje się ciekawym rozwiązaniem, ładny ekran, prawie bezramkowiec, mało notch. Jedyną jego wadą może być brak usb-c. Myślałem jeszcze nad huawei mate 20 lite oraz honor play i mi 8 lite. Kwestia tylko czego potrzebujesz. 
    Poco jest na pewno szybszy niż honor play. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z w/w modeli najbardziej skłaniałbym się ku Pocophone F1. Ekran 6,18 IPS wiec nie będzie się wypalał jakoś szybko. Pod względem wydajności to TOP, na plus też dobre aparaty. Na ten moment mankamentem jest kwestia stabilności urządzenia (na recenzjach jest z tym różnie) ale pewnie zostanie to poprawione przez producenta w kolejnymi aktualizacjami. Wiele modeli tak miało w początkowej fazie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luk89

A może macie jakis alternatywny model? Martwi mnie ten rozbudowany notch. Jakos nie moge sie przekonac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chelsey

Nokia 7 Plus lub Honor Play ze wskazaniem raczej na tego pierwszego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi