Skocz do zawartości
radomir

TUTORIAL Unroot HTC Desire - powrót do oryginału

Rekomendowane odpowiedzi

slg
    Napisano (edytowane)

radomir , rom 1.20 od 3 uk jest brandowany , testowales go moze na desire z play ?

Edytowane przez slg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Nie testowałem go na Desire z Play z tej przyczyny że mój jest z normalnej sprzedaży:D

Jedyny który sprawdziłem to ten który miałem w oryginale.

Nie wykluczam jednak że go sprawdzę.....

Edytowane przez radomir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slg

no mój desire też jest normalny z play :) , ale mam ochote spróbować tego 1.20 , tylko boje się uceglić telefon :) . Nie wiem czy nie wstrzymam się z zabawami do czasu aż wypuszczą flashowalne recovery , a co za tym idzie fastboot s-off , jak to miało miejsce w moim poprzednim magicu 32a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk16
    Napisano (edytowane)

A ja mam Desire z Orange UK i chciał bym wgrać niebrandowy soft czy też muszę zrootowac fona czy jest jakiś inny sposób (bo w sumie admin mi nie potrzeba ) a czy po wgraniu softu od htc simlock zniknie czy tez soft i simlock to inna bajka( pisze w tym temacie bo w nim znalazłem soft - ten z pierwszego postu i pytanko czy to odpowiedni ,najnowszy itp).

Edytowane przez wmk16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

z tym unrootem nie będzie problemów przy brandowanym telefonie (Play)?

chociaż co do jego brandowania mam wątpliwości bo sprzęt sprowadzany przez AB S.A. który sprowadza miedzy innymi telefony HTC no i spokojnie da się zarejestrować na HTC.com

Edytowane przez medive

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WItam,

zrobiłem wczoraj roota, nie robiąc żadnego backupu, tego romu co miałem (ERA).

Czy moge jeszcze zrobić backup? Nie wgrywałem jeszcze żadnego modyfikowanego roma, zrobiony jest tylko root.

W temacie o przywracaniu desire do brandowanego romu, nie ma słowa o Erze, ani o bootloaderze 0.82.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Zależy co rozumiesz przez słowo root...? Root masz dopiero jak wgrasz rom, który takowy dostęp do root posiada. Jeżeli nie wgrałeś ŻADNEGO innego romu i nie robiłeś wipe to możesz zrobić jeszcze backup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zależy co rozumiesz przez słowo root...? Root masz dopiero jak wgrasz rom, który takowy dostęp do root posiada. Jeżeli nie wgrałeś ŻADNEGO innego romu i nie robiłeś wipe to możesz zrobić jeszcze backup.

zrobiłem roota UnrEVOked3. Nic się nie zmieniło, poza tym, że w menu mam ikonę Superuser Permissions - i dlatego nie wiem, czy coś mi da zbackupowanie softu.

W razie czego, jakim programem zrobić backup, wystarczy 'nandroid backup'?? Jest oprocz tego sens robić goldcard? Na coś to może się jeszcze przydać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    n3Kro

witam ma ktoś może sofcik dla desire z rtv euro agd? (Napewno niebrandowany byl) boot loader 0.8

Edytowane przez n3Kro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu
    zrobiłem roota UnrEVOked3. Nic się nie zmieniło, poza tym, że w menu mam ikonę Superuser Permissions - i dlatego nie wiem, czy coś mi da zbackupowanie softu.

Jeżeli masz superuser to właśnie znaczy, że masz root. Ta aplikacja Ci to umożliwia. W tej chwili nie zrobisz już backupu oficjalnego romu, bo ten, który masz jest już nieoficjalnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi