Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Smykoo

OnePlus 6T - pierwsze wrażenia, opinie posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Smykoo
    Napisano (edytowane)

Dzielcie się tutaj wrażeniami z użytkowania tego telefonu. Jeśli macie z nim jakieś problemy to zakładajcie nowe wątki ;) 

Edytowane przez Smykoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon zakupiłem 1 minutę po premierze dzień wcześniej dostałem kod na DHL express zamiast zwykłego taka promocja za rejestrację nowego konta. Przesylka szybko wyszła z Słubice i jak głupia poleciała do Szczecina skąd wróciła się do niemieckiego Lipska potem Warszawa już i Radom. Telefon kupiłem wraz z dodatkowym case i słuchawkami wireless. Jestem mega zadowolony z zakupu fajnie grają te słuchawki same się łączą jak już raz sparujesz. Dużo lepszy dźwięk niż w moim poprzednim Samsung Galaxy S7 i słuchawkach bezprzewodowych Level U. Może technologia tak poszła do przodu przez 2 lata albo to ten cały aptx robi taka robotę. Telefon ma super folie spokojnie mogę czekać na jakieś porządne szkło do niego. Sam telefon szybko się ładuje, działa mega płynnie ale jak to nowy telefon chociaż nawet Samsung Galaxy S7 po resecie w Oreo tak nie śmigał żwawo. Zero śmieci w sofcie wszystko proste do przeniesienia przez wifi i ich aplikacje. Ogólnie na dzień dzisiejszy polecam. Zdjęcia też robi nieźle lepsze niż mój stary telefon. Na święta zmierzę się z bratem bo kupił iPhone X zobaczymy czy będzie duża różnica. Ma tego google Lens w aparacie ciekawy bajer nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji do skanowania kodów QR i dokumentów.04fbced8ad80722501c6cdfe2976bf59.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teufel

Mój też leciał z Lipska, ale odbierałem w Warszawie, więc miałem go tuż po 9. 

Jest rewelacyjny, czytnik działa fajnie i dobrze. Brak jakiegokolwiek dyskomfortu, a w połączeniu z Face Unlock to już w ogóle petarda. Ekran fantastyczny i nawet to notch bardzo mi nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rajqu

Telefon juz u mnie. 

Jedna wada póki co. Ekran jest bardzo ciemny praktycznie aby urzywać normalnie trzeba 2/3 jasności. Mój stary op3 miał jaśniejszy ekran 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teufel

To prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie ekran jest ciemny tylko tak jest pasek jasności skalibrowany w Androidzie Pie
    Na OP6 w Oreo było jak w op3, po aktualizacji do Pie, jest inaczej, zapewne jak na 6t...
    Swoją drogą tak jak jest teraz jest zdecydowanie lepiej, bo przynajmniej nie ma problemów z ustawianiem minimalnych wartości, a bywał z tym problem na Oreo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rajqu
    Napisano (edytowane)

Wróciłem z pracy pierwsze wrażenia:

1. Wygląd i wykonanie- to juz jest premium. OP3 którego miałem wcześniej był dobrze wykonany. 6T jest naprawdę kapitalnie.

2. Zamówiony Bumper Case Nylon świetny w dotyku aczkolwiek ten firmowy dotłaczany też bardzo dobry.

3. Szybkość. Wydawało mi się ze OP3 był szybki. To co oferuje op6T to wręcz zabija płynnością. Dałem telefon w pracy iphonowcowi. Mówi "cholera szybki. Ile kosztuje?" Jak mu powiedziałem ze 2400 to trochę się zdziwił :)

4. Czytnik wiec tak orgazmu nie ma. Szybciej działa wybudzenie po podniesieniu z twarzą niż z czytnikiem. Co najgorsze nie wybacza źle przyłożonego palucha. OP3 czytnik już jest szybszy.  

Natomiast w aplikacjach typu IKO czy Revolut działa bardzo szybko. Sugeruje to że jak telefon jest nieaktywny i czytnik uspany to on nie czyta długo tylko wybudza się długo. 

5. Być może to złudzenie ale lepszy modem gsm ma wbudowany bardziej czuły. Ja dojeżdżam kolejką z Wawy do domu. I były miejsca plamy a na tym fonie piekny zasięg. 

6. Tel jest tylko minimalnie większy niż stary op3

7. Bateria naprawdę daję radę 2 dni myślę że osiągalne. 

Edytowane przez Rajqu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rajqu
    Czyli aplikacje bankowe mozna odblokowywac czytnikiem a czy mozna czytnik ustawic do odblokowywania innych aplikacji np. Sms czy aplikacji poczty?
    W innych telefonach nieodebrane powiadomienia sa sygnalizowane na wygaszonym ekranie dioda led a jak to wyglada w 6T?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teufel

Nie ten wątek :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rajqu

@hose463 więc tak ja mam iko i regolit działa na odcisk idealnie. Więcej nie powiem nie ma. Więcej bankowości. Kiedy aplikacja wymaga odcisku pojawia się pole a wartstwa górna jest nieaktywna. 

Dalsze uwagi.

1. Zmiana animacji kosmos do odcisku na koło spowodowało że odblokowanie jest znaczenie szybsze. I nie nie jest to moje urojenie. Spróbujcie.

2. Za brak diody powiadamiana to powinni jaja obciąć. To się nie broni w żadnym przypadku. Leży tel pod ładowarką i nic. Nie wiem czy ładuje czy skończył. Np.w nocy w sypialni. SMS przyszedł czy nie. Zrezygnować z elementu za pół centa i dorabiać ideologię. Trzeba fizyczanie dotknąć lub tapnac. Inaczej murzyn w ciemnej dup....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi