Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Smykoo

OnePlus 6T - pierwsze wrażenia, opinie posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon wczoraj odebrany, zabawa z nim sześciogodzinna.

System działa jak rakieta, ale to wiadome.

Ekran super, nie tak cukierkowy jak w Samsungach. Generalnie na korzyść S9 może być tylko aparat, więc jeśli nie jesteś jakimś zboczeńcem zdjęciowym (nie wliczam selfie, tutaj bez różnic wielkich) to zdecydowanie wygrywa  1+ 6t.

Szczególnie polecam ciemną wersję skórki wybrać w ustawieniach wyświetlacza, która pod Amoledem wygląda piknie.

Bumpery oryginalne nie są tanie, ale warte ceny. Różnica jakości kolosalna w stosunku do uniwersalnych badziewi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    B737

O porównanie zdjęć właśnie chodziło mi bez lampy - żeby sprawdzić szumy na obu, bo z lampą to mają w odpowiednim polu warunki jak w dzień przez doświetlenie :) Ale i tak wielkie dzięki za opis!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apka pixel pulse, coś zastępującego diodę powiadomień... używa ktoś ?

https://www.xda-developers.com/miss-the-notification-led-on-the-pixel-3-and-oneplus-6t-try-pixel-pulse/

Bo zainstalowałem ale coś nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno na OP6T pixel pulse nie działa. Zainstalowałem, spróbowałem i u mnie też nie, także chyba prawda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    T0m3k

Ja też sprawdziłem i działa, co prawda dziwnie, raz na 60 sekund podświetlają się ostatnie powiadomienia z yt whatsup itp
    No ale fakt nie dotykając telefonu coś tam podpowiada. Z mojej perspektywy jeśli brak migającej diody to te podpowiedzi musiałyby być ustawione na interwał co 15 sekund i ciekawe jak to wpłynie na baterię.

ONEPLUS 6T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rajqu

U mnie też nie działa. Natomiast uważam że nawet jeśli zadziała to bardzo negatywnie wpłynie na baterie. Z dwojga złego już chyba lepiej bez powiadomień... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Zamiast tego bajeru z pseudo diodą lepszym rozwiązaniem wydaje się być jakaś apk przypominacz/powtarzacz powiadomień.

Nie testowałem, nie sprawdzałem, więc nic nie zaproponuje.

Co do diody na ekranie to LED Light Manager, Blinker Notifications mają opcję konfiguracji "diody" na ekranie i to tu może się lepiej sprawdzić, jak ktoś tam musi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już mam dla siebie rozwiązanie braku diody powiadomień a jest nim miband 2, którego niebawem zapewne zamienię na jakiegoś smartwatcha.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi