Skocz do zawartości
Smykoo

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz sam sprawdzić. Ile ludzi tyle opinii. Niektórym działa bezproblemowo, a niektórzy mają problem z przenoszeniem danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    23 godziny temu, Norbas napisał:

Helium podobno sporo się pogorszyło wedle opinii...

Kopia zapasowa google... tylko jak wyczyścić stare dane z konta i zrobić świeży backup.... a jak ktoś ma jeszcze dwa telefony to się nie pomiksuje jakoś?

OnePlus Switch... nigdy nie korzystałem , ktoś ma jakieś opinie / doświadczenia jak to działa?

Używałem kopii zapasowej Google, jeśli działa to działa całkiem dobrze. Jest to problematyczne bo wszystko dzieje sie automatycznie i nie możesz nawet zobaczyć jakie dane mają backup a jakie nie. Pewnego razu musiałem wyczyścić cały telefon i upewniłem czy ten backup jest zrobiony (z czystej ciekawości) i czy rzeczywiście jest w chmurze, niby wszystko było ale dostałem błąd podczas przywracania backupu i wszystkie dane w chmurze zostały nagle usunięte. Jakby Google dawało użytkownikowi jakiekolwiek informacje czy backup jest utworzony i co on zawiera, oraz dało się wybrać co ma wchodzić w ten backup to byłoby to chyba najlepsze narzędzie do przenoszenia/backupwania danych. W takiej formie w jakiej jest teraz to narzędzie to wolę nie ufać. Ciekaw jestem czy będą to rozwijać czy zostanie tak jak jest.

Co do Oneplus Switch się nie wypowiem bo nigdy nie korzystałem.

# Od paru miesięcy da się jednak podejrzeć kopie zapasowe. Można zrobić to wchodząc do Google Drive i wybierając opcje "Backup".

Edytowane przez RalliArt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno będą to ulepszać - przywracanie iPhone'a u Apple'a działa sprawnie, a przecież Google chce jak najlepiej dorównać Apple.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście używam TitaniumBackup ale ta aplikacja potrzebuje roota
    Backupu jest zapisywany z wszystkimi danymi aplikacji oraz jej ustawieniami więc nie trzeba już nic konfigurować
    Aplikacja zapisuje punkty Wi-Fi jak i powiązane urządzenia bluetooth, oraz smsy
    Dodatkowo można ustawić harmonogram tworzenia kopii oraz jej lokalizację na dysku Google

Wysłane z OnePlus 6T + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Natan
    Witam wszystkich :)
    Jako, że bardzo mocna zastawiam, się nad przesiadka na OP7 Pro z mojego Mate 10 Pro to mam jedno pytanie\prośbę. Otóż po wielu latach z EMUI przyzwyczajenia robią swoje i chciałbym, żeby ktoś sprawdził czy Huawei Music dobrze działa na Oxygen OS. 
    https://www.apkmirror.com/apk/huawei-internet-services/huawei-music/music-3-6-13-0-304-release/music-6-13-0-304-android-apk-download/
    Z góry wielkie dzięki.
    Działa.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano

Czy w OP jest możliwość zmiany ikon zasięgu, wifi, baterii itp?

Czy kupując telefon w jakimś sklepie z FV 23% wystarcza do korzystania z oficjalnego serwisu? 

Edytowane przez lucano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Działa.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Super dzięki bardzo za chęci i za sprawdzenie

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lucano Możesz zmienić na procenty i kółko. Reszta to z użyciem roota, możesz robić cuda niewidy, a jak wiadomo oneplus pozwala na odblokowanie bootloadera i root'a bez utraty gwarancji ;) Co do realizacji gwarancji, przykładowo: kupiłeś w x-kom, odsyłasz do x-komu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano
    32 minuty temu, trampowsky napisał:

@lucano Możesz zmienić na procenty i kółko. Reszta to z użyciem roota, możesz robić cuda niewidy, a jak wiadomo oneplus pozwala na odblokowanie bootloadera i root'a bez utraty gwarancji ;) Co do realizacji gwarancji, przykładowo: kupiłeś w x-kom, odsyłasz do x-komu.

Nie chodzi mi o takie sklepy jak x-kom, media expert itp.

Na allegro jest w dobrej cenie z fakturą vat 23% u Pana Kazia z centralnej Polski. Czy na podstawie takiej faktury mogę ewentualnie reklamować bezpośrednio u producenta?

Skoro już pytam to wykorzystam post:

1. Czy ten ambient display jaki jest w OP wyświetla informacje i powiadomienia z aplikacji "trzecich"?

2. Rozumiem, że on pokazuje się na chwilę po podniesieniu telefonu?

Edytowane przez lucano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Reklamować możesz najwyżej u pana Kazia.

1. Stockowo nie. Bez wsparcia dla 3rd apk.

2. Po podniesieniu lub wybudzeniu przez powiadomienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi