Skocz do zawartości
kacper635

Jak stworzyć aplikację typu plan lekcji?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przychodzę z pytaniem o napisanie kodu w javie, który pozwoli na stworzenie planu lekcji który byłby połączony z bazą danych za pomocą php.
    Wszystko mam, oprocz tego kodu w android studio, a miało by to wyglądać tak, że mamy 3 kolumny, tzn numer lekcji od 1-10 (nic nie możemy zmienić) oraz godziny lekcji(które wpisuje użytkownik) oraz lekcja(też wpisuje użytkownik). Potrzebowałbym coś takiego tylko na jeden dzień tygodnia. Podążyłby ktoś temu zadaniu?

Edytowane przez mmaciejow
    poprawa tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mqat

Wiem co chcesz widzieć w aplikacji, ale nie bardzo rozumiem co już masz zrobione. Masz jakąś bazę danych, ale co to jest? Bo jedyne co mi się kojarzy z tym co napisałeś to phpMyAdmin. Masz stronę www na której wyświetlasz ten plan lekcji? Czy masz w php napisane REST API z którego aplikacja mobilna ma korzystać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam założoną baze danych MySQL która łaczy się z projektem za pomocą JSON. Czyli projekt przekazuje informacje do tej strony co w php jest zrobiona a stamtąd do bazy danych (tak mi się wydaje). 

Przesuwanie dni tygodnia tzn wtorek w prawo przesuwamy, potem przesuwamy w prawo i sroda itd mam juz zrobione, ale potrzebuje tego wlasnie planu lekcji, tzn layoutu, i mamy tam wpisywac godziny dzwonkow oraz jaka lekcja, i chcialbym zeby te informacje byly przeslane do bazy danych i mozna je bylo odczytywac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli dane są zapisywane w plikach JSON i przesyłane dalej... 

Masz już layout który pozwala na wyświetlanie dni tygodnia przesuwając prawo/lewo. Dodaj go tutaj. Zobaczymy co da się zrobić.

Edytowane przez Coders Lab

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak coś się popsuło i on nie  zadziała, także fajnie by było gdyby jeszcze to ktoś zrobił, tzn przesuniesz w prawo i masz wtorek, znowu w prawo i sroda i tak dalej, bo myślałem że mam to już ale jednak nic nie działa w tym i to kompletnie nie w te strone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi