Skocz do zawartości
piotrzet23

Jakie etui wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie etui polecacie? Albo które macie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stilgut mam ale w xz2

Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oryginał Sony touch, dobrze dopasowane ale drogie. Plus za obsługę telefonu przez klapkę, mega wygodne w samochodzie

Wysłane z mojego H9436 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem Style Cover dedykowany i jestem zadowolony. Touch jakoś do mnie nie przemawia. Teraz jeszcze zastanawiam się nad zakupem ładowarki QI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie co do funkcji wyboru osłony w menu wyświetlacz - zaawansowane--interakcja-wybór osłony.

Funkcja osłona z nieprzezroczystą klapką, ekran będzie włączany i wyłączany automatycznie jeżeli osłona współdziała z czujnikiem otwarcia i zamknięcia.

Gdzie znajduje się czujnik i jak on działa? Raczej nie jest to czujnik magnetyczny halla bo przykładanie magnesika w różnych miejscach do telefonu nie wygasza ekranu. 

czyżby funkcja była w menu ustawień a nie działała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
om3ga

Ja zawsze używam wsuwek. Wtedy można cieszyć się prawdziwym pięknem urządzenia, a w przypadku Xz3 Forest Green to była by już w ogóle zniewaga pakować to dzieło sztuki w jakiś plajstikowy ... Ale rozumiem, że niektórzy są zmuszeni (naprawdę ciężkie warunki pracy lub dziurawe łapska ;) )

Dla ciekawych używam ETUI JT BERLIN SLIMCASE NEOPRENE 3XL, BLACK zarówno dla S7Edge jak i teraz Xz3. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
_tommy_
W dniu 22.03.2019 o 12:28, om3ga napisał:

Ale rozumiem, że niektórzy są zmuszeni (naprawdę ciężkie warunki pracy lub dziurawe łapska ;) )

Case z tworzywa ma zasadniczo zastosowanie ochronne. Każdy telefon pakowałem w etui, choćby przezroczyste. Nie wierzę, że choć raz telefon nie upadł Tobie, lub nie wysunął się z ręki, zupełnie przypadkiem.

Każdy używa tego czego chce, osobiście uważam, że każde zastosowanie jest dobre o ile odpowiada użytkownikowi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dokładnie, choćby po pijaku 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi