Skocz do zawartości
EsEight

Stacja DEX - uwierzytelnianie

Rekomendowane odpowiedzi

EsEight

Ciekaw jestem czy jest jakiś sposób na uwierzytelnianie za pomocą odcisku palca jesli pracujemy w trybie DEX, stacja najnowsza, gdzie telefon leży na plecach. Nie mówię tutaj o tej starszej stacji, gdzie telefon stoi. Ktoś coś?

Bo według mnie trochę nie pomyśleli o tym, że jeśli ktoś używa SamsungPass do uwierzytalniania się na przykład na www czy do płatności kartą to trzeba wyjąć telefon ze stacji DEX no bo inaczej się nie da. Bezsens zupełny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że to żadna metoda ale można ustawić skanowanie oczu i nachylać się nad smartem ;) dlatego lepszy niż dex są chyba huby gdzie telefon położysz jak chcesz, a całość za 1/3 ceny albo i mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy takie huby za 1/3 ceny pozwalają na odpalenie tego trybu wyświetlania który się odpala po włożeniu do stacji DEX? pytam bo sam się zastanawiam nad takim hubem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie nie, ale po aktualizacji do Android Pie (czyli na początku przyszłego roku) będzie można. Nie będzie już wymogu posiadania sprzętowego Dexa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wraz z aktualizacją jeszcze udostępnią linux on DEX to bede szczęsliwy. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi