Skocz do zawartości
jacu1234567890

Ochrona wyświetlacza - szkło/folia?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Co polecacie do ochrony wyświetlacza? Jakieś dobre szkło czy folia? Tylko nie chce szkła z tymi ramkami czarnymi u góry jak widać to na niektórych aukcjach. Co możecie polecić? Niestety Nillkin nie robi szkła do tego modelu albo go jeszcze nie ma w ofercie (w sumie już dla XZ2 nie wydał szkła). Pozdrawiam.

EDIT: Zapomniałem dodać iż fajnie byłoby aby szkło dolegało na zakrzywionych krawędziach.

Edytowane przez jacu1234567890
    dodano informacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście czekam na szkło hybrydowe firmy 3mk. Wygląda jak folia więc może zda egzamin.

Jak na razie używam oryginalnego etui od Sony touch gdzie można obsługiwać telefon przez klapkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Kontaktowałeś się może z 3mk czy takie szkło wydadzą dla XZ3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, na razie zamówiłem to szkło dla Z5 zobaczymy jak się spisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up miałem 3mk flexible hybrydowe na Lenovo p2 i w zasadzie tylko ono się na ten fon nadawało z uwagi na to że dolna część ekranu w tym modelu ma wadę na pasku przycisków, nie jest płaska powierzchnia i każde inne szkło się tam odklejalo jak i również na krawędziach ekranu. Hybryda przylegala idealnie i nie było żadnych problemów. Natomiast na mojej obecnej XZ2 nie mam na ekranie żadnej ochrony i od zakupu w kwietniu szkło jest jak nowe, bez najmniejszej ryski, za to na szklanych pleckach do patrzyłem się ryski ok cm długości choć tel noszony w etui dobrej jakości, kurz praktycznie nie dostaje się do wewnątrz, jednakże od czasu do czasu ściągam je do wyczyszczenia mimo to. Wracając do tematu to hybryda będzie najlepsza 

Edytowane przez kris555777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiło się parę propozycji transparentnych szkieł do XZ3 na Allegro, ktoś coś już testował?

Ja na razie kupiłem folie z 3mk ale jestem średnio zadowolony, ponieważ sama folia jest dosyć miękka, żeby dobrze pasować do krawędzi ekranu, a co za tym idzie dosyć wyczuwalna przy dotyku oraz nie do końca ultra przezroczysta...

Wysłane z mojego H9436 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Amci3k

Trochę odświeżę , ktoś jest w stanie coś dobrego polecić ? Zamontowałem folie od 3mk ale będę musiał zerwać , zauważyłem jakiś dziwny cień pod kątem i kwestia tego czy to ekran czy sama folia ...  Za  miękkie to to dla mnie to raz , jak wyżej nie do końca przeźroczysta i widać jakieś wzorki .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, Amci3k napisał:

Trochę odświeżę , ktoś jest w stanie coś dobrego polecić ? Zamontowałem folie od 3mk ale będę musiał zerwać , zauważyłem jakiś dziwny cień pod kątem i kwestia tego czy to ekran czy sama folia ...  Za  miękkie to to dla mnie to raz , jak wyżej nie do końca przeźroczysta i widać jakieś wzorki .

Zgodzę się z Tobą - mam to samo. Ale na dziś lepszej opicji nie ma, chyba że ktoś chce szkła klejone po bokach (ja mam z tym doświadczenie i pasuje). Na SGN 8 mam T-Max i to jest coś pięknego, dobrze by było mieć takie cudo na Sony Xperia XZ3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam założony screenknight na przodzie i na tyle. Jest trochę miękki i lekko gumowaty ale przylega idealnie, jest  mało zauważalny i nie odkleja się współpracując z etui. Dzięki gumowatości telefon nie jest już taki śliski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi