Skocz do zawartości
rdy

Oneplus serwis Door2dooor

Rekomendowane odpowiedzi

rdy

Miał ktoś doczynienia z serwisem D2D od oneplusa? Ile średnio trwa naprawa? I czy dokonują jej 'odwrotni naprawiacze' z CTDI, bo takie gdzieś zasłyszałem ploty (a wtedy trzeba będzie dokładnie udokumentować proces pakowania telefonu)

Mam do wymiany port usb-c (kabel wypada a dash działa tylko po mocnym wciśnięciu) i prawdopodobnie baterię. Oczywiście na czacie stwierdzili że to bezproblemowo zrobią, ale nie wiem czy szukać mocnego zastępczego telefonu na tydzień-dwa, czy robią to szybciej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    filjusz

Jeśli port nie jest uszkodzony fizycznie napraw sam. Weź pensete i wydłub cały syf z gniazda. Na tym polega 90% napraw gniazd ładowania, wiem z doświadczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Nic to nie daje, bo w gnieździe nie ma żadnego syfu. Port jest luźny po prostu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Ja swego czasu wysyłałem OP3T na wymianę głośnika bo trzeszczał strasznie mocno. W 3 dni ze wszystkim się uwinęli. Ale widać było miejsce, w którym podważyli obudowę. Było lekko odkształcone dlatego polecam dokładnie udokumentować stan wizualny urządzenia i pakowania.

OnePlus 5ᵀ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dominoj97
    16 godzin temu, filjusz napisał:

Jeśli port nie jest uszkodzony fizycznie napraw sam. Weź pensete i wydłub cały syf z gniazda. Na tym polega 90% napraw gniazd ładowania, wiem z doświadczenia. 

Heh sam miałem ten sam problem. Ja to robiłem wykałaczką, penseta jest metalowa...

@rdy

Jesteś pewny, że złącze wchodzi tak jak powinno do końca? Mi nie wchodziło i też objawiało się to przerywaniem dash charge.

Jeśli nie to raczej masz tam syf.

A z czasem to ciężko powiedzieć ale w dziale OP3 masz temat na temat serwisu OP (jego nazwą się nie przejmuj, to raczej historia):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    filjusz

@dominoj97 A jakie ma znaczenie, że penseta jest metalowa? XD Wykałaczka jest drewniana i jest zdecydowanie gorszym pomysłem, bo mogą zostać w gnieździe jej kawałki. Bez kitu, to nie ma żadnego znaczenia, chodzi o wydłubanie syfu ze złącza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dominoj97

@filjusz
    No żadne XD
    Po prostu się bałem, że coś uszkodzę, bo jest twardszy.

Wysłane z mojego OnePlus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    i3olo

Panowie co jak co ale najlepiej to zrobić przedmiotem v który nie przewodzi prądu

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy
    9 godzin temu, dominoj97 napisał:

Jesteś pewny, że złącze wchodzi tak jak powinno do końca? Mi nie wchodziło i też objawiało się to przerywaniem dash charge.

Wchodzi, ale telefon musi leżeć bez ruchu, bo inaczej zaraz wypadnie. Gniazdo jest tak jakby rozepchane i nie trzyma kabla. Syfu w nim nie ma w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy
    12 godzin temu, i3olo napisał:

Panowie co jak co ale najlepiej to zrobić przedmiotem v który nie przewodzi prądu emoji14.png

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Elektrostatyka się kłania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi