Skocz do zawartości
spec-naz1

Huawei Watch GT - Pierwsze wrażenia i pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

No i pięknie bo każda aktualizacja oprogramowania wnosi coś nowego.

Chyba z każdą wpada nowa tarcza zegara, a w ostatniej poprawili powiadomienia tak jak pisałem.

Teraz widać dokładnie z jakiej aplikacji i od kogo jest.

Zatem może i kiedyś kalendarz też wprowadzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po paru dniach użytkowania mogę i ja się wypowiedzieć co sądze na temat Watch GT.

WYGLĄD - Wykonanie bardzo ładne, każdorazowe spojrzenie na zegarek powoduje uśmiech na twarzy 😀 pasek leży rewelacyjnie, żadnych luzów itp. Ogólnie zegarek wizualnie daje efekt obcowania z urządzeniem premium.

BATERIA - Kupiłem zegarek i włączyłem gdy miał jeszcze 64%, przy włączonych wszystkich możliwych sensorach, powiadomieniach zegarek podłączyłem do ładowania po 107h gdy miał 9% baterii.

FUNKCJONALNOŚĆ - Mając już do czynienia z różnymi smartwatchami moge spokojnie się odnieść do GT, rzeczywiście jak większość osób mówi jest to bardziej opaska sportowa z funkcjami smart niż pełnoprawny smartwatch. Wszystkie powiadomienia działajają bez problemu (wszystkie powiadomienia które otzrymuje na telefon również są widoczne na zegarku) jednak nie zawsze pokazuje ich pełną treść i brakuje mi nieco widocznych obrazów, zdjęć itd na powiadomieniach zegarka. Jest po prostu informacja że dostano zdjęcie i to wszystko. Rozmawiać przez zegarek nie potrzebuje ponieważ jakość połączeń i tak pozostawia wiele do życzenia (mam za przykład prowadzenie rozmów na Gear S3, Watch 2 i Apple ?Watch 3), jednak odpisywanie głosowe by się nieraz przydało aby na szybko coś odpisać. Co do funkcji sportowych to też brakuje mi paru rzeczy, największym brakiem w tym zegarku jest brak przełączania się miedzy aplikacjami (najbardziej jest to dla mnie odczuwalne podczas włączenia opcji treningu i braku możliwości dodatkowo uruchomienia timera aby np. liczyć sobie przerwy pomiędzy seriami na siłowni). Sam timer też jest dość uproszczony ponieważ można wybrać jeden z wpisanych czasów ale już nie można na stałe zapisać wprowadzanych czasów ręcznie, za każdym razem trzeba na nowo wybierać 😯 Samych opcji treningów tez mogło by być więcej (wioślarz, trening siłowy itd.) Co do dokładności treningów są nieraz dysproporcje (1h na bieżni pokazywało różnicę około 1km na bieżni i na zegarku). Po 1h treningu na bieżni zegarek po zakończeniu treningu sam mi zaproponował skorygowanie dystansu wedle uznania co jest akurat miłym zaskoczeniem.

Kupiłem ten zegarek za 650 zł nowy zafoliowany i ogólnie jestem zadowolony, parę rzeczy do poprawienia ale nie ma tragedii 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi