Skocz do zawartości
alfabet

Huawei Watch GT - Pierwsze wrażenia i pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

alfabet

Zegarek ma jedną kolosalna wadę. Synchronizuje się tylko z apka Huawei. Nie ma powrotu po śladzie, nie można dograć trasy GPS i pobrać na dysk GPS. Poza tym bateria ok, perfekcyjna czytelność w słońcu. Po kilku dniach zwrot do sklepu, kupiłem Garmin Fenix.

Zegarek jest kolejną zabawka dla ludzi którzy mierzą nie wiedząc co i po co. To nie Fenix, Suunto 9 czy Amazfit Stratos.

Do tego zegarek bardzo przekłamuje wskazania wysokości. w każdym zegarku są błędy natomiast ten pokazuje rozbieżności na bardzo dużym poziomie, dyskwalifikuje to te urządzenie do jakiegokolwiek zastosowania. Przykład rano zaczynasz na wyskości 82 mnpm a kończysz w tym samym miejscu na wysokości 145mnpm. Nim wyżej tym jest tylko gorzej.

Edytowane przez rakers
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kejpi
    W dniu 21.11.2018 o 18:57, liftlodz napisał:

No i wszystko by się zgadzało gdyby to nie był SmartWatch tylko opaska sportowa

tapnięte z Mate 20 Pro

Czego używasz na smartwatch? Ale interesuje mnie tylko to co używasz minimum 3 razy w tygodniu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zawiedziony tym zegarkiem dlatego myślę nad jego zwrotem.. czemu? Brak możliwości chociażby odpalenia zdjęć, przeczytania dłuższych wiadomości które po chwili i tak znikają oraz brak instalacji dodatkowych aplikacji..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

@up to jest zegarek sportowy a nie przedluzenie smartfona w stylu gear czy jabłka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kejpi
    18 godzin temu, Cezary Szczerbiński napisał:

Jestem zawiedziony tym zegarkiem dlatego myślę nad jego zwrotem.. czemu? Brak możliwości chociażby odpalenia zdjęć, przeczytania dłuższych wiadomości które po chwili i tak znikają oraz brak instalacji dodatkowych aplikacji..

Znikają jak je wyświetlisz na telefonie ;)

Zdjęcia chcesz na zegarku przeglądać :O, macie ludzie pomysły xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Zegarek jest fatalny jako rozwiązanie do monitorowania sportu. Nie nadaje się kompletnie nawet do wskazania i monitorowania trasy. Nic potem z tym nie możemy zrobić, nie nadaje się do planowania i wgrywania. Synchronizacja tylko poprzez aplikację huawei do odczytu. Taka opaska prymitywna z ładnym ekranem i świetną baterią. Nic poza tym. Garminem i Suunto, Amazfit nigdy nie będzie. Okres jak u mnie był około 6 dni (Media Markt).

Edytowane przez rakers
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

Pozbyłem się tego badziewia, wszystkim z całego serca polecam najnowszego Samsunga Watch, co prawda bateria na ok 6 dni, ale za to pełna funkcjonalność, a nie proteza

tapnięte z Mate 20 Pro

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Jeśli ktoś ma wydać 1k na zegarek do sportu i pracy w terenie to proponuję zakupić w azymut garmin 3HR za 1379, Amazfit 2 w cenie od 600-800 jest wszędzie. Suunto 9 to niestety wydatek około 1,8k używka do 2,5 za nowy. Garmin 5 to już jeszcze wyższy pułap cenowy (za nowy). Każdy inny zegarek nie nadaje się do sportu, planowania, nawigacji w terenie. Jest jeszcze Suunto traverse (ale tylko określona aktywność w terenie jak trekking, climbing) w cenie około 1k - 1,2k.

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0
    W dniu 29.11.2018 o 16:31, liftlodz napisał:

Pozbyłem się tego badziewia, wszystkim z całego serca polecam najnowszego Samsunga Watch, co prawda bateria na ok 6 dni, ale za to pełna funkcjonalność, a nie proteza

tapnięte z Mate 20 Pro

a ja pozbyłem się Galaxy Watch, przekłamania na wysokościomierzu i czujniku tętna. beznadzieja jak uprawiasz sprot

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

@up Galaxy jak ten Huawei nie nadają się do niczego innego jak tylko deptak w Sopocie lub sprawdzenie email w kościele. Oba są kiepskie zwłaszcza jak się uprawia cokolwiek więcej niż spacer.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi