Skocz do zawartości
alfabet

Huawei Watch GT - Pierwsze wrażenia i pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam opcje na filnmach ale nie wychwyciłem tego...

wiem że NIE ma AOD więc pytanie czy gesty działają sprawnie czy jak w innych smartach i trzeba tykać ekran/guzik żeby łaskawie pokazał godzine?

i drugie pytanie- czy na którymś bocznym panelu wyświetla się widget kalendarza ?

coś w ten deseń..

https://assets.allegrostatic.com/popart-editor/img-1db53b54-d444-49c2-a170-7fd94904e0ea

img-1db53b54-d444-49c2-a170-7fd94904e0ea

Edytowane przez malykciuk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o wybudzanie zegarka to nie ma problemu. Działa bez zarzutu. Co do kalendarza to jest tylko data na tarczy a w menu nie ma i w bocznych kartach też.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podziękował :)

zanabyłem i testuje..

taka sytuacja - włączyłem ekran włączony i w momencie kiedy zgaśnie ta opcja się wyłącza i potem już zapala się standardowo na kilka sekund..  tak ma być?? myślałem że to powoduje działanie wyświetlacza przez 5min za każdym razem- jak w tel czas świecenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot

Napiszcie proszę jak działa funkcja "nie przeszkadzać" (ta z księżycem) w zegarku? Czy jak się ją włączy to powiadomienia w zegarku się wyciszają, a na smartfonie nadal działają? Czy po prostu włącza się wtedy "nie przeszkadzać" i w smartfonie i w zegarku?

I jeszcze jedno - czy jeśli włączę "nie przeszkadzać" w smartfonie to czy blokuje to też powiadomienia w zegarku? 100 lat temu miałem smartwatch Sony i przy włączonym trybie "nie przeszkadzać" w telefonie niestety zegarek wszystko przepuszczał...

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    podziękował
    zanabyłem i testuje..
    taka sytuacja - włączyłem ekran włączony i w momencie kiedy zgaśnie ta opcja się wyłącza i potem już zapala się standardowo na kilka sekund..  tak ma być?? myślałem że to powoduje działanie wyświetlacza przez 5min za każdym razem- jak w tel czas świecenia...
    To jest opcja jednorazowa i trzeba ją włączać za każdym razem. Niestety to nie jest AoD

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 Pro przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Napiszcie proszę jak działa funkcja "nie przeszkadzać" (ta z księżycem) w zegarku? Czy jak się ją włączy to powiadomienia w zegarku się wyciszają, a na smartfonie nadal działają? Czy po prostu włącza się wtedy "nie przeszkadzać" i w smartfonie i w zegarku?

I jeszcze jedno - czy jeśli włączę "nie przeszkadzać" w smartfonie to czy blokuje to też powiadomienia w zegarku? 100 lat temu miałem smartwatch Sony i przy włączonym trybie "nie przeszkadzać" w telefonie niestety zegarek wszystko przepuszczał...

W zegarku funkcja nie przeszkadzać wyłączą wszystkie powiadomienia i włączanie wyświetlacza przez podniesienie nadgarstka. W telefonie wszystko jest normalnie
    Natomiast jak włączysz tą funkcję w telefonie to powinno w zegarku też, chociaż nie testowałem. Muszę sprawdzić

dodana zawartość

Po włączeniu w telefonie funkcji nie przeszkadzać na zegarek przychodzą powiadomienia, więc w zegarku też trzeba włączyć ta funkcję

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot

Dzięki za sprawdzenie. Najbardziej szkoda, że automatyczne włączanie po podniesieniu ręki nie działa w trybie "nie przeszkadzać"... Trochę to dziwne rozwiązanie.

A jak zegarek reaguje przy jeździe samochodem? Włącza się ekran przy poruszaniu ręką na kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Godzinę temu, rot napisał:

Najbardziej szkoda, że automatyczne włączanie po podniesieniu ręki nie działa w trybie "nie przeszkadzać"

A moim zdaniem bardzo dobrze i w innych modelach można spotkać podobne rozwiązania. Dlaczego? A dlatego, że kładąc się spać w zegarku, często zdarza się że ręka się tak obróci, że razi nas ekran w oczy, a włączając w określonych godzinach tryb nie przeszkadzać tego problemu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak przy jeździe samochodem zegarek się włącza

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

akurat z tą baterią to żaden problem, a lepiej żeby był zbyt czuły niż za mało i trzeba by 5 razy machać ręką żeby się włączył ;

)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot

A moim zdaniem bardzo dobrze i w innych modelach można spotkać podobne rozwiązania. Dlaczego? A dlatego, że kładąc się spać w zegarku, często zdarza się że ręka się tak obróci, że razi nas ekran w oczy, a włączając w określonych godzinach tryb nie przeszkadzać tego problemu nie ma.
    Ja akurat nie śpię w zegarku, a zdarza mi się korzystać często z trybu "nie przeszkadzać". I również wtedy - nie atakowany zbędnymi powiadomieniami - lubię wiedzieć która godzina, podnosząc po prostu rękę z zegarkiem ;) A z takim rozwiązaniem jakie zaproponował Huawei, żeby sprawdzić godzinę muszę używać dwóch rąk, co jest średnio wygodne.
    Myślałem, że już te zegarki są bardziej smart - i to co blokuje na smartfonie jest też z automatu wyciszane na zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi