Skocz do zawartości
rifek4_

rom [G96xF/FD/N/DS][ODEX][RC/MODY] Ultimate Pie v11.1 / XXU6CSH6 / 13-Wrzesień-2019

Rekomendowane odpowiedzi

rifek4_
    Napisano (edytowane)
    8 godzin temu, the_naturat_com napisał:

Już wiem o co chodziło z Samsung Members. Okazało się, że motyw Bodhisattva v4.1 powoduje wysypywanie się aplikacji na PIE. Nie mogłem np korzystać z Nova Launcher, a to już jest powód do rezygnacji z ulubionego motywu. :)

No niestety te motywy nie działają na Pie (póki co) jak większość nawet niektóre  motywy ze sklepu powodują problemy.

16 godzin temu, Pierzak1 napisał:

Dzięki, daj znak jak się czegoś dowiesz

Zapomniałem wspomnieć na oryginalnym ROMie działało....

Jak na org działo to tu też musi. Po prostu uważaj co debloatujesz w Aromie i wszystko ;) Ja dopytam się jeszcze w grupie ludzi czy ktoś używa ale myślę że tak, dam znać co i jak.

EDIT:
    Właśnie dwóch użytkowników na grupie potwierdziło że używają drukarki, jeden używa HP drugi Brother'a, bez problemu drukujeą z telefonu... Tak że tak jak mówiłem ;) W Aroma debloat menu nie zaznaczaj "SmartThings" i niektóre drukarki potrzebują swojej "wtyczki" jak np HP > KLIK czy Samsung > KLIK. Jeśli drukarka Samsunga może też być potrzebny AllShare z Aromy ;) 

Mój ROM nie powoduje utracenia żadnej opcji która jest w stocku. Oczywiście poza funkcjami Knoxa takimi jak Secure Folder czy Samsung Pay. To nie będzie działać na żadnym zROOTowanym urządzeniu.

Edytowane przez rifek4_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rifek4_ zauważyłem. Dobrze, że dostępne są te (całkiem niezłe) motywy wysokiego kontrastu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    Napisano (edytowane)
    21 minut temu, the_naturat_com napisał:

@rifek4_ zauważyłem. Dobrze, że dostępne są te (całkiem niezłe) motywy wysokiego kontrastu.

Ja używam Swift Installer (z tym że na Pie póki co nie jest jeszcze tak dużo sthemowane jak było na Oreo jeśli chodzi o system, ale 3rd apps wszystkie) i Nova Launcher z Omoro Icons + tapeta Samsung Night Sky ;) No i oczywiście "tryb nocny" włączony na stałe w ustawieniach :P  Na mojej stronce pod Downloadem masz moje sshoty ;) 

Edytowane przez rifek4_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 godzin temu, rifek4_ napisał:

Jak na org działo to tu też musi. Po prostu uważaj co debloatujesz w Aromie i wszystko ;) Ja dopytam się jeszcze w grupie ludzi czy ktoś używa ale myślę że tak, dam znać co i jak.

EDIT:
    Właśnie pewien użytkownik na grupie napisał że używa drukarki sieciowej HP, bez problemu drukuje z telefonu... Tak że tak jak mówiłem ;) W Aroma debloat menu nie zaznaczaj "SmartThings" i niektóre drukarki potrzebują swojej "wtyczki" jak np HP > KLIK czy Samsung > KLIK.

Mój ROM nie powoduje utracenia żadnej opcji która jest w stocku. Oczywiście poza funkcjami Knoxa takimi jak Secure Folder czy Samsung Pay. To nie będzie działać na żadnym zROOTowanym urządzeniu.

Jestem po trzech próbach wgrywania Twojego ROMu, w różnych kombinacjach z Aroma, dopiero za czwartym razem jak wybrałem stockowy kernel zadziałało, mogę drukować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    Napisano (edytowane)
    2 minuty temu, Pierzak1 napisał:

Jestem po trzech próbach wgrywania Twojego ROMu, w różnych kombinacjach z Aroma, dopiero za czwartym razem jak wybrałem stockowy kernel zadziałało, mogę drukować.

Hmm kernel na to nie wpływa, ludzie u mnie w grupie nie używają stock kernela. Jaka drukarka, Samsung? Jak tak to po prostu nie zaznaczaj też "AllShare" w Aroma... :P Czasami potrzebna jest też wtyczka danej drukarki, linki dałem w poprzednim poście.

Edytowane przez rifek4_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    39 minut temu, rifek4_ napisał:

Hmm kernel na to nie wpływa, ludzie u mnie w grupie nie używają stock kernela. Jaka drukarka, Samsung? Jak tak to po prostu nie zaznaczaj też "AllShare" w Aroma... :P Czasami potrzebna jest też wtyczka danej drukarki, linki dałem w poprzednim poście.

Drukarka HP, najważniejsze, że działa. Na razie mam dosyć wgrywania, więc do Aromy zajrzę za dwa trzy dni?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    17 minut temu, Pierzak1 napisał:

Drukarka HP, najważniejsze, że działa. Na razie mam dosyć wgrywania, więc do Aromy zajrzę za dwa trzy dni?

Dzięki

No to u mnie znajomy w grupie ma HP i używa custom kernela i mu śmiga, po prostu plugin ze sklepu i SmartThings nie debloatować i styka :P No ale dobrze że śmiga, stock kernel też daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_

v3.3 Pie

v2.0 Oreo [Final]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rifek4_ aktualizacja czy na czysto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi