Skocz do zawartości
rifek4_

rom [G96xF/FD/N/DS][ODEX][RC/MODY] Ultimate Pie v12.0 / XXU7CSJ1 / 21-Październik-2019

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, the_naturat_com napisał:

Włączenie tej opcji w pliku konfiguracyjnym powoduje wyświetlanie jedynie po rozwinięciu panelu powiadomień.

Tak wiem, że to custom. Tylko zaciekawiło mnie to że podobnie zachowuje się do wskaźnika procent baterii. Tam jak ukryjesz to i tak się pokaze po rozwinięciu belki.

A tutaj jak widać nawet jak zmienisz dane w pliku to pokazuje się tylko po rozwinięciu.

7 godzin temu, rifek4_ napisał:

Na ROMie Pie (9.0) z CSC Playa niby jest cały czas na statusbarze bez rozwijania paska? A to ciekawe heh :P

A gdzie ja tak napisałem? Napisałem że CSC Play nie ma w ogóle tej ikonki, możliwe że sam root by pomógł, ale jest specjalny temat w sprawie ikonki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    Napisano (edytowane)
    52 minuty temu, balwanekbuli napisał:

Tak wiem, że to custom. Tylko zaciekawiło mnie to że podobnie zachowuje się do wskaźnika procent baterii. Tam jak ukryjesz to i tak się pokaze po rozwinięciu belki.

A tutaj jak widać nawet jak zmienisz dane w pliku to pokazuje się tylko po rozwinięciu.

A gdzie ja tak napisałem? Napisałem że CSC Play nie ma w ogóle tej ikonki, możliwe że sam root by pomógł, ale jest specjalny temat w sprawie ikonki

Nie no spoko ja tylko pytałem :P Chodziło ci że po rozwinięciu paska. Ogólnie to tak, zależy to od CSC po prostu w jednym jest włączone domyślnie w drugim nie... Jest to jedna linijka w cscfeature.xml. U mnie w ROMie bez znaczenia jakie CSC możesz to włączyć w Aromie żeby pokazywało ;)

Odpisałem w tamtym wątku bo widzę że tam srogie wywody, że na Pie niema ikonki itd :D

Edytowane przez rifek4_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od 6 miesięcy trzymałem się stocka, ale nie wytrzymałem i wleciał ten romik względem stocka (pie 9.0) bateria zdecydowanie na + z ok 3,5-4,5h wyciągam mniej więcej 4,5h a czasem 5,5h.  Potrzymam na dłużej ,bo póki co wszytko śmiga bez problemów ?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dodo1806 który kernel wybrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Ten customowy ELS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można aktualizować (nakładać na siebie ) czy trzeba z każdą nową wersją instalować od nowa ? Sorry nowy jestem ...

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    9 minut temu, bartko654321 napisał:

Można aktualizować (nakładać na siebie ) czy trzeba z każdą nową wersją instalować od nowa ? Sorry nowy jestem ...

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Można dirty flash.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Cześć wszystkim wracam po tygodniu korzystania i mam pewien problem ze snapem. Sprawa dotyczy że banują mi konto z powodu trzecich aplikacji . Jedynie co mi się nasuwa to Az screen recorder ale nie używałem go po pierwszym banie a otrzymałem teraz drugiego. W magistic użyłem za pierwszym razem opcji hide I po zalogowaniu ją zostawilem. Po odbanowaniu i zalogowaniu odchaczylem tą opcję hide. Ale drugi ban wleciał mim to mimo to. Ma ktoś jakieś pomysły co może być tego powodem ? Nie wystepowal ten problem przed root'em ani raz na s9. A za czasów note 4, s7edge używałem magistic i tej nagrywarki i nigdy problemu nie mialem. 

Edytowane przez dodo1806

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dodo1806 dodałeś ten program do Magisk Hide?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up Tak za pierwszym razem tak

Edytowane przez dodo1806

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi