Skocz do zawartości
rifek4_

rom [G96xF/FD/N/DS][ODEX][RC/MODY] Ultimate Pie v12.2 / XXU7CSJ1 / 23-Październik-2019

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaktualizowałem przed chwilą ale bez czyszczenia dalvik i normalnie smiga....
    Bez czyszczenia udało się zaktualizować Kernel, ale długo tel włączał się po tym zabiegu, następnym razem będę pamiętał aby z przyzwyczajenia nie czyścić dalvik, dzięki za pomoc

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    7 godzin temu, Rataj233 napisał:

Bez czyszczenia udało się zaktualizować Kernel, ale długo tel włączał się po tym zabiegu, następnym razem będę pamiętał aby z przyzwyczajenia nie czyścić dalvik, dzięki za pomoc

Skoro w "Guides" na mojej stronie niema nic napomniane o czyszczeniu dalvik/cache to nie wiem dlaczego to robisz. Sam sobie spowodowałeś problem. U mnie nic takiego się nie działo ani u nikogo z grupy na Telegramie, wszyscy bez problemowo wgrali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już pisałem dalvik wyczyściłem z przyzwyczajenia, problem szybko został wyeliminowany, więc proponuję aby zakończyć dyskusje odnośnie tego problemu który miałem

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wgraniu najnowszego kernela zauważyłem ze bateria umiera szybciej....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rifek4_

Szukałem i instalowałem kilka aplikacji które niby miały odtwarzać netflixa w FHD. Niestety żadna nie działa. Zainstalowałem program DRM info który potwierdził iż zabezpieczenia telefonu są na poziomie L3 czyli tylko jakość SD. Już myślałem że to sprawa noxa ale zainstalowałem dwa romy z Androidem 8 i tam DRM info pokazywał zabezpieczenie L1 , Netflix był dostępny do pobrania z sklepu Play. Można było ściągać filmy z netflixa w jakości FHD ale nie mogłem żadnego z nich ani żadnego on-line odtworzyć- wyskakiwał błąd. To dało mi nadzieję że być może nie jest to wina upalonego bezpiecznika knoxa tylko magiska i samego roota.

Wgrałem więc odinem najnowszy oryginalny soft samsunga i okazało się że zabezpieczenia są na poziomie L 1 , netflixa nie ma w sklepie Play ale po pobraniu go można ściągać i oglądać filmy w FHD. Tylko teraz bez roota nie działa mi google pay bo oryginalna apka widzi że telefon jest zrootowany czyli wykrywa złamanego knoxa. Będę bawił nie dalej, może po zrotowaniu oryginalnego softu Netflix nadal będzie działał poprawnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 14.10.2019 o 19:54, rifek4_ napisał:

Skoro w "Guides" na mojej stronie niema nic napomniane o czyszczeniu dalvik/cache to nie wiem dlaczego to robisz. Sam sobie spowodowałeś problem. U mnie nic takiego się nie działo ani u nikogo z grupy na Telegramie, wszyscy bez problemowo wgrali.

Rifek czy mogę wgrać starszy kernel els? Bo na tym z 9.10 drenuje mi mocno baterie...

Screenshot_20191017-092230_Settings.jpg

Edytowane przez Master24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Master24 sprawdź TGP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    W dniu 17.10.2019 o 08:00, Master24 napisał:

Rifek czy mogę wgrać starszy kernel els? Bo na tym z 9.10 drenuje mi mocno baterie...

Screenshot_20191017-092230_Settings.jpg

Nic takiego u mnie ani u nikogo, może po prostu namieszałeś zmieniając kernel na inny 100 razy. U mnie wszystko cacy.

dodana zawartość

v12.0
    Rebased to XXU7CSJ1 (October security patch)
    Updated Ultimate ELS kernel
    Updated AppLock
    Updated Magisk

Edytowane przez rifek4_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kundek

Mam prośbę do autora. Czy możesz mi wypisać które aplikacje (śmieci) mogę bezpiecznie usunąć, zamrozić czy wyłączyć, zwał jak zwał.
    Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    17 godzin temu, rifek4_ napisał:

Nic takiego u mnie ani u nikogo, może po prostu namieszałeś zmieniając kernel na inny 100 razy. U mnie wszystko cacy.

dodana zawartość

v12.0
    Rebased to XXU7CSJ1 (October security patch)
    Updated Magisk

dodana zawartość

Ultimate Pie v12.0 G96X Statusbar Fix (ZIP) for RomControl users

Nie, wgrałem tylko ten nowszy. Już się bateria uspokoiła pierwszy dzień po wgraniu drenowalo ja jak szalona... Samo przeszło i już ok ale dzięki za pomoc 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi