Skocz do zawartości
rifek4_

rom [G96xF/FD/N/DS][ODEX][RC/MODY] Ultimate Pie v13.0 / XXU7CSK1 / 16-Listopad-2019

Rekomendowane odpowiedzi

Super ROM, świetna robota !!!!! Aż dziwne, że tak mało jest komentarzy na jego temat. Mam nadzieję, że będzie nadal rozwijany i systematycznie aktualizowany.

Pozdrawiam !

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wirsz

tak , komentarzy mało ale to ze względu że rom działa tak jak powinien , po prostu nie ma z nim problemów , tylko dziękować autorowi romu  za solidną robotę ..   ja wczesniej siedzialem na romie Soldiera .. po podpowiedziach De Naturata  przeinstalowałem rom  na rifka  i to był strzał w dziesiatke

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja go używam od Versjii 5.0

I jest Mega dobry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wirsz

Witam . Sprawa dotyczy płatności zbliżeniowych telefonem.
    Na wcześniejszej wersji Romy Ult.8.1 w Magisk Hide miałem zaznaczone iKo oraz Google Pay , załączone NFC i w sklepach płaciłem telefonem .
    Obecnie na wersji romu 9.0 niby mam te same odznaczenia ale niestety płatności zbliżeniowych telefonem nie ma . Aplikacja iKo w ogóle nie widzi opcji Płatności Zbliżeniowych tak więc nie ma jak ich aktywować.
    Przy próbach uaktualnienia opcji Google Pay już na końcu wywala info że telefon może być rotowany i opcja Płatności Telefonem jest niedostępna.
    No i o tym że telefon jest rotowany to ja doskonale wiem tylko zastanawia mnie co może być przyczyną nie działania tego skoro na wcześniejszej wersji romu przy tych samych ustawieniach akurat to działało.
    Nie jest mi to niezbędne do życia ale jeśli by się dało uruchomić to by było fajnie.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wirsz pomoże ponowna instalacja IKO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wirsz

Robiłem to kilka razy i niestety nie pomaga... przed aktywacja iKo widzi jeszcze opcję Płatności Zbliżeniowych telefonem a po zakończeniu aktywacji iKo już nie widzi tej opcji ... I tak za każdą próbą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A restart Magisk Hide? Kiedyś taką samą sytuacje miałem na LG i z tego co pamiętam to coś ponownie instalowałem czy resetowałem i był to bodajże właśnie Magisk Hide.

Warto instalować tego roma? Ogólnie custom roma? Jakie są różnice czy zalety między zwykłym systemem?
    Póki co to na zwykłym siedzę i jest oki, tylko ta bateria... ? ostatnio mam wrażenie, że jakoś szybciej spada i bardziej się grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki
    4 godziny temu, wirsz napisał:

Robiłem to kilka razy i niestety nie pomaga... przed aktywacja iKo widzi jeszcze opcję Płatności Zbliżeniowych telefonem a po zakończeniu aktywacji iKo już nie widzi tej opcji ... I tak za każdą próbą

odinstaluj iko

magisk zrób aktualizację --> kanał oficjalny lub ian

zainstaluj, ukryj w magisk hide

wł iko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wirsz

chyba będę musiał odpuścić ten temat ... nie chce to zatrybić

przeinstalowywałem rom ,  przeinstalowywałem Magisk , wgrywałem rom z kernelem stock   potem wgrywałem kernel ELS  z instalacją Magiska  i dalej to draństwo IKO  nie chce zatrybić z tymi płatnościami telefonem ...  

cóż trzeba sie będzie przeprosić z kartą ...  ale  dzięki za podpowiedzi

ale z Magiskiem u mnie jest chyba coś nie do końca w porządku od momentu ukazania sie najnowszej wersji romu 9,0 i wgrania jej do fona  Magisk ustawiam na kanał aktualizacji Ianmacd raz tylko zaktualizowałem Magisk  a teraz pokazuje że jest aktualizacja można ją pobrać i instalować ale niestety za każdym razem po instalacji wyskakuje info że nie zostało zainstalowane i Magisk dalej pokazuje że jest aktualizacja --   mimo że przeisntalowywałem rom dzisaj  dwa razy..   działo się to juz przed reinstalacja romu jak i teraz po .

Screenshot_20190731-193947_Magisk Manager.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@wirsz po instalacji IKO, bez uruchamiania od razu dajesz w Magisk Hide?

Edytowane przez the_naturat_com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi