Skocz do zawartości
rifek4_

rom [G96xF/FD/N/DS][ODEX][RC/MODY] Ultimate Pie v13.0 / XXU7CSK1 / 16-Listopad-2019

Rekomendowane odpowiedzi

rifek4_
    4 godziny temu, wirsz napisał:

panowie  na tym romie  uzywam  Magisk wersji 19,4-c

Czy jest jakas nowsza wersja Magiska którą mozna zainstalowac na ten rom

Nie polecam używać Canary i innych gó**en... Trzymaj się stable/beta official więc 19.3

• Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czytam post i mi się cieszy micha posiadam ten soft w chwili obecnej i muszę przyznać że bardzo dobrze działa po zrootoowaniu wszystkie aplikacje działają zero lagów itd.dobra robota

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wirsz

Cytat

maarecki     skąd żeś wytrzasnął 19.4? :o wersja oficjalna to 19.3

miałem wcześniej ustawione na Ianmacd  i gdy sie zaktualizował to potem znalazłem gdzieś w necie  zipa  aplikacje magisk wersji 19,4-c no i instalowałem

Cytat

the_naturat_com   pytasz o Magisk ianmacd?

prawde mówiąc nie zwróciłem na to uwagi co było w opcjach ustawione bo wcześniej sam ustawiałem na Ianmacd , teraz po aktualizacji romu mam stabilne , tyle że p[o wgrywaniu świezego kernela Ultimate instaluje Magiska tego co wyżej opisałem

Cytat

rifek4   Nie polecam używać Canary i innych gó**en... Trzymaj się stable/beta official więc 19.3

OK  ...  wywalam tamten 19,4-c   w opcjach juz ustawione  na  aktualizacje Stabilny i instaluje wersje  19,3

wielkie dzieki za podpowiedź

Screenshot_20190914-085241_Magisk Manager.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki
    3 godziny temu, wirsz napisał:

OK  ...  wywalam tamten 19,4-c   w opcjach juz ustawione  na  aktualizacje Stabilny i instaluje wersje  19,3

możesz też ustawić kanał na beta 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wirsz
    5 godzin temu, maarecki napisał:

możesz też ustawić kanał na beta 

ustawiłem kanał na Stabilny ,  odinstalowałem Uninstalerem  potem nowa instalacja managera i Magiska wersji 19,3 ,  odpaliłem fona na nowo i  niespodzianka ...

pamiętasz mój problem z płatnościami zbliżeniowymi w iKO ..  pięknie się wyświetliły te płatności zbliżeniowe  w aplikacji bankowej ...  tyle że już teraz  nie chce mi sie lecieć specjalnie do sklepu sprawdzić czy działa

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki
    2 minuty temu, wirsz napisał:

ustawiłem kanał na Stabilny ,  odinstalowałem Uninstalerem  potem nowa instalacja managera i Magiska wersji 19,3 ,  odpaliłem fona na nowo i  niespodzianka ...

pamiętasz mój problem z płatnościami zbliżeniowymi w iKO ..  pięknie się wyświetliły te płatności zbliżeniowe  w aplikacji bankowej ...  tyle że już teraz  nie chce mi sie lecieć specjalnie do sklepu sprawdzić czy działa

powinno działać za każdym razem teraz :) chyba, że zrobisz full wipe. Też tak mam, mimo braku moda. Pewnie zapamiętało ustawienia (gpay).

Ja mimo wszystko, w magisk hide dalej ukrywam to, co trzeba :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wirsz

tak ,  w Magisk Hide  ukrywałem aplikacje iKO a  full wipe  już nie robię 

przy pierwszej aktualizacji romu rifka nie popatrzyłem i przejechałem full wipe i poszło wszystko w siną dal .  teraz już polak mądrzejszy po szkodzie

co do ukrywania w Magisk Hide to mam tylko to iKO ..   prawdę mówiąc  nie  wiem czy coś wiecej też ukrywać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki
    10 minut temu, wirsz napisał:

przy pierwszej aktualizacji romu rifka nie popatrzyłem i przejechałem full wipe i poszło wszystko w siną dal .  teraz już polak mądrzejszy po szkodzie

co do ukrywania w Magisk Hide to mam tylko to iKO ..   prawdę mówiąc  nie  wiem czy coś wiecej też ukrywać

Screenshot_20190914-193902_Magisk Manager.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wirsz
    Napisano (edytowane)

Google Pay  mam więc zaznaczam ,  a  com.google.android.policy -  od czego to jest ? ale tez to zaznacze

Edytowane przez wirsz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foxis
    22 minuty temu, wirsz napisał:

Dlaczego nie polecacie full wipe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi