Skocz do zawartości
rifek4_

rom [G96xF/FD/N/DS][ODEX][RC/MODY] Ultimate Pie v13.0 / XXU7CSK1 / 16-Listopad-2019

Rekomendowane odpowiedzi

maarecki
    1 minutę temu, the_naturat_com napisał:

@maarecki ja tego nie mam. Testowałem, ale nic z tych apek nie okazało się przydatne. Mimo to bateria i tak rewelacyjnie. :P

Używam i nie mam problemów z trzymaniem baterii. 

Zaszkodzić nie zaszkodzą a niech sam sprawdzi, jak będzie wyglądać sprawa u Niego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@maarecki nie chodzi o to. Grzebanie w usługach i procesach to wyższy level. Najpierw niech oswoi się z customem. Co do nieszkodzenia mam odmienne zdanie. Zobacz ile jest postów w dziale pomocy gdzie winne było nadmierne ograniczanie systemu i wyłączanie usług oraz procesów.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki
    1 minutę temu, the_naturat_com napisał:

Zobacz ile jest postów w dziale pomocy gdzie winne było nadmierne ograniczanie systemu i wyłączanie usług oraz procesów

zgadza się :) trzeba wiedzieć, co się robi. Oczywiście pisałem o ograniczeniu podstawowych apk : Facebook, usługi Google Play itd.  

Mam bardzo dużo zaingerowane w system (zresztą jak od wielu już lat) i nigdy nie uwaliłem telefonu. Po to mamy Forum, aby pytać i jeszcze raz pytać :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na oryginalnym cwm nie da się wgrać tego romu?. Muszę przez odina wgrać inne recovery?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Barca77 fabrycznym recovery można sobie najwyżej wipe zrobić. Do niczego innego się nie nadaje.

Wgrywanie czegokolwiek innego niż oryginalne oprogramowanie tylko TWRP..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie, jeśli wgrałem ten firmware od rifka to czy w tych opcjach powinno widniec coś innego niż oficjal od Samsung? Pytam bo wgrywalem przez twrp ale podczas flasu telefon się wyłączył i włączył ponownie, nie zdążyłem nawet zobaczyć co było w konsoli😶Screenshot_20190929-140622.thumb.jpg.7aeef628a7c30ceb44f810c82c6709c3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @Barca77 fabrycznym recovery można sobie najwyżej wipe zrobić. Do niczego innego się nie nadaje.
    Wgrywanie czegokolwiek innego niż oryginalne oprogramowanie tylko TWRP..
    Czyli muszę wgrać TWRP mam tylko problem jakie sterowaniki ściągnąć do odina.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze,a  ja mam mały problem z "odciskiem palca" ,w zasadzie tylko w dwóch aplikacjach : bankowa-milenium i keepass. W obydwóch przy probie ustawienia odblokowania odciskiem palca aplikacja "wyskakuje"  do okna logowania, przy drugiej trzeciej próbie apka sie wywala z komunikatem że "aplikacja wciąż przestaje działać".

Czasami uda mi się odcisk ustawić i działa 2-3 dni po czym przy próbie odblokowania na dole ekrany wyskakuje komunikat że "odcisk palca się zmienił".W innych aplikacja gdzie jest przypisany odcisk wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki
    5 minut temu, ksiadzDOBRODZIEJ napisał:

Kurcze,a  ja mam mały problem z "odciskiem palca" ,w zasadzie tylko w dwóch aplikacjach : bankowa-milenium i keepass. W obydwóch przy probie ustawienia odblokowania odciskiem palca aplikacja "wyskakuje"  do okna logowania, przy drugiej trzeciej próbie apka sie wywala z komunikatem że "aplikacja wciąż przestaje działać".

Czasami uda mi się odcisk ustawić i działa 2-3 dni po czym przy próbie odblokowania na dole ekrany wyskakuje komunikat że "odcisk palca się zmienił".W innych aplikacja gdzie jest przypisany odcisk wszystko jest ok

usuń odcisk palca i dodaj ponownie --> restart. U mnie pomogło w apk ING :)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi