Skocz do zawartości
rifek4_

rom [G96xF/FD/N/DS][ODEX][RC/MODY] Ultimate Pie v13.0 / XXU7CSK1 / 16-Listopad-2019

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa wersja zdecydowanie na plus, na początku wybrałem ELS Kernel i z baterią było ok, od wczoraj testuje ten system na stock kernel i zdecydowanie na plus8280ef13a34f63f5b03b64f5368b1ebd.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    15 godzin temu, komunista18 napisał:

Nowa wersja zdecydowanie na plus, na początku wybrałem ELS Kernel i z baterią było ok, od wczoraj testuje ten system na stock kernel i zdecydowanie na plus8280ef13a34f63f5b03b64f5368b1ebd.jpg

Możesz kolego podesłać linka do tego kernela?

też bym spróbował wgrać stokowy🥴

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    Napisano (edytowane)
    18 godzin temu, komunista18 napisał:

Bateria na ELS jest dużo lepsza niż na stockowym... Zarówno SoT jak i standby... A to że jeden cykl wydaje się lepszy na stocku to nic nie znaczy, wszystko zależy od użytkowania.

dodana zawartość

2 godziny temu, Master24 napisał:

Możesz kolego podesłać linka do tego kernela?

też bym spróbował wgrać stokowy🥴

Jest do wybrania w Aromie, możesz zrobić dirty flash wybierając Stock kernel...

Edytowane przez rifek4_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku lepsze wyniki udaje mi się wykręcić na stock kernel, nie wiem czym to jest spowodowane ale takie są fakty, od zmiany kernela z els na stock już 3 sot mam powyżej 3h 30 min, wczoraj zrobiłem prawie 6h na ekranie, przedwczoraj również ponad 5h, obecnie mam 52% baterii a wynik na ekranie to już ponad 3h 30 min

dodana zawartość

Przez noc bateria spadła mi tylko o 2%, gdy używałem els Kernel wyniki były gorsze w moim przypadku, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, rifek4_ napisał:

Bateria na ELS jest dużo lepsza niż na stockowym... Zarówno SoT jak i standby... A to że jeden cykl wydaje się lepszy na stocku to nic nie znaczy, wszystko zależy od użytkowania.

dodana zawartość

Jest do wybrania w Aromie, możesz zrobić dirty flash wybierając Stock kernel...

Właśnie przypomniało mi się że była tam ta opcja już poszło, jak będzie gorzej niż na ELS to wrócę na tamten, sprawdzić nie zaszkodzi 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    Napisano (edytowane)
    4 godziny temu, komunista18 napisał:

W moim przypadku lepsze wyniki udaje mi się wykręcić na stock kernel, nie wiem czym to jest spowodowane ale takie są fakty, od zmiany kernela z els na stock już 3 sot mam powyżej 3h 30 min, wczoraj zrobiłem prawie 6h na ekranie, przedwczoraj również ponad 5h, obecnie mam 52% baterii a wynik na ekranie to już ponad 3h 30 min

dodana zawartość

Przez noc bateria spadła mi tylko o 2%, gdy używałem els Kernel wyniki były gorsze w moim przypadku, 

No to dziwne. Wiele ludzi w mojej grupie wrzuca sshoty z ~7-8h SoT z S9+ lub N9, np screenshot z użycia baterii od pewnego użytkownika mojego ROMu i kernela z przed wczoraj:
    image.thumb.png.4fab267aa372c61615521f3e4f8886b4.png
    A co do spadku 2% przez noc na stock kernelu to chyba nigdy nie uwierzę (w moim przypadku minimum to było 3-4% na stock kernel) :P No ale jak kto woli... Dlatego dałem do wyboru dwa kernele żeby każdy używał tego którym u bardziej odpowiada. 

P.S.

Następnym razem jak chcesz pokazać wyniki z baterii to pokazuj ten wykres który jest na powyższym sshocie, łatwiej wszystko odczytać realne wartości i też łatwo możemy widzieć jaki był spadek w standby np przez noc.

Edytowane przez rifek4_
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SOT jest bardzo niemiarodajny. W zależności od zestawu aplikacji może się diametralnie różnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88
    1 godzinę temu, the_naturat_com napisał:

SOT jest bardzo niemiarodajny

Sam mam takiego screena z ponad 12 godzinami na stock'u i świadczy to... dokładnie o niczym 😉, a już na pewno nie o tym, że stock jest lepszy od custom'a lub odwrotnie. Wszystko zależy od osobistych preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    2 godziny temu, zulu88 napisał:

Sam mam takiego screena z ponad 12 godzinami na stock'u i świadczy to... dokładnie o niczym 😉, a już na pewno nie o tym, że stock jest lepszy od custom'a lub odwrotnie. Wszystko zależy od osobistych preferencji.

No otóż to, a ja chciałem tylko powiedzieć że "na customie też są dobre wyniki", i nie jest to "jeden screenshot" sprzed kij wie ile czasu z "życiowym rekordem" gdzie telefon był używany tylko do oglądania filmów przez 12h :P Tylko takich sshotów jest u mnie w grupie od groma :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

Też miałem ich więcej (od 8h do 12h), ale ten faktycznie był "rekordowy" z non-stop włączonym LTE, więc go sobie zachowałem na pamiątkę . I tak gwoli ścisłości, filmów nie oglądam na fonie. Od tego mam telewizor . To tak tylko na marginesie skoro jesteśmy zgodni, że SOT, to żaden wyznacznik. Koniec offtopu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi