Skocz do zawartości
rifek4_

rom [G96xF/FD/N/DS][ODEX][RC/MODY] Ultimate Pie v13.0 / XXU7CSK1 / 16-Listopad-2019

Rekomendowane odpowiedzi

@the_naturat_com

Tak wyrywałem i cały czas było wszystko dobrze, od momentu gdy przeszedłem z stock na custom to bateria na duży plus, po zrobieniu aktualizacji do najnowszej wersji też było wszystko dobrze, dopiero na początku grudnia coś zaczęło się dziać, bateria nie mogła wytrzymać od rana do 18 takiego samego użytkowania jak zawsze

dodana zawartość

Teraz wróciło wszystko do normy, i zastanawiam się skąd mogła się wziąć taką słaba kondycja baterii przez te kilka dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@komunista18 nie słaba kondycja baterii tylko duże zużycie systemu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    11 godzin temu, komunista18 napisał:

jak myślicie takie zachowanie baterii świadczy o tym że jest ona do wymiany? Z góry dziękuję za pomoc

Gdyby bateria była do wymiany to napewno nie zaczeła by ponownie dobrze działać, tylko coraz bardziej padać.

Raczej też stawiam na to co napisał @the_naturat_com, że stało sie to za sprawą dużego zużycia przez system.

Musisz poobserwować zachowanie baterii przez kilka dni po aktualizacji systemu. Zawsze należy dać kilka dni na wszelkie działania baterii po każdej aktualce, czy to stockowej czy tak jak w twoim przypadku customowej.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wirsz

Witam.  Mam trochę nietypowe pytanie.

Do nagrywania rozmów w tym romie używam opcji systemowej , i tu działa bardzo dobrze . Ale chciałbym tez nagrywać rozmowy i połączenia video prowadzone poprzez messengera.

W rozwijanym pasku powiadomień mam tylko opcje zrobienia zrzutu ekranu ale nie mogę znaleść opcji nagrywania ekranu telefonu.

Znalazłem opcje nagrywania ekranu w aplikacji systemowej Game Lancher ale szukam czegoś co by można było załączyc automatycznie albo jednym kliknięciem przy połączeniu przez messengera.  Czy muszę instalować jakąś zewnetrzna aplikację do nagrywania ekranu? czy może jest jakas inna łatwiejsza opcja o której nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wirsz jest przecież wbudowane nagrywanie ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wirsz

domyślam się że jest wbudowane nagrywanie ekranu .. tylko go nie znalazłem albo  nie wiem gdzie szukac.

Zainstalowałem zewnętrzną aplikacje AZ Screen recorder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wirsz na razie nie pomogę, bo telefon leży ze STOCK'iem na szafce i czeka na wizytę w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz  tutaj (może pomoże)

Edytowane przez Pierzak1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

@wirsz Ten rom jest chyba oparty o stock, więc teoretycznie taka opcja powinna być. Ja siedzę na stockowym romie (+ root) i po kliknięciu screenshota mam tak jak na obrazku.a3fb220015d1c93f45b53f8e1fb5be27.jpg

PS. Sorry mój błąd. Taką funkcjonalność dodaje moduł o nazwie Nice Shot 😎. Byle nie najnowszy, bo coś w nim skopali i brak nagrywania. Ostatni działający ma numerek 1.0.16 i można go pobrać z APKMirror.

Edytowane przez zulu88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zulu88 @Pierzak1 przecież Ultimate ma nagrywanie. Wiem, bo używałem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi