Skocz do zawartości
rifek4_

rom [G96xF/FD/N/DS][ODEX][RC/MODY] Ultimate Pie v14.0 / XXS7CTA2 / 23-Styczeń-2020

Rekomendowane odpowiedzi

I mam jeszcze pytanie, co należy zaznaczyć w aroma aby uzyskać dostęp do rom control?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki
    22 minuty temu, komunista18 napisał:

I mam jeszcze pytanie, co należy zaznaczyć w aroma aby uzyskać dostęp do rom control?

nie zaznaczaj Ultimate Control. Wszystko co w tym miejscu zaznaczysz, nie będzie zainstalowane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    33 minuty temu, KATwawa napisał:

System super, może przydałby się dokładniejszy poradnik co do poprawnej instalacji, dla mniej wtajemniczonych.

Aby coś wnieść od siebie:

Miałem problem z uruchomieniem płatności zbliżeniowych w mBank, konkretniej Android Pay wykrywał modyfikowany system.

Nie pomagało ukrywanie w Magisk.

Znalazłem ten wątek:

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=79643248&postcount=176

Wystarczy pobrać, zainstalować za pomocą Magisk, restart i bez problemu można dodać kartę płatniczą.

Szczerze nie da się już dokładniej, poradników takich jest pełno na internecie. A co do płatności zbliżeniowych i Google Pay to jest to znany temat. Na mojej grupie na Telegramie już dawno znane są fixy, a najlepszy to https://github.com/stylemessiah/GPay-SQLite-Fix/releases

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie każdy korzysta z telegramu, a raczej przegląda cały temat w poszukiwaniu rozwiazania. Warto to podlinkować do pierwszego postu. 

System świetny, szybki, bateria faktycznie trzyma.

Jeden bug jaki znalazłem to nie działa filtr światła niebieskiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki
    3 minuty temu, KATwawa napisał:

nie działa filtr światła niebieskiego

Lol ? działa Kolego na 100% ?

Screenshot_20191003-165600_Settings.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nie zaznaczaj Ultimate Control. Wszystko co w tym miejscu zaznaczysz, nie będzie zainstalowane. 
    Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    15 minut temu, maarecki napisał:

Lol ? działa Kolego na 100% ?

Screenshot_20191003-165600_Settings.jpg

Ja efektu żadnego nie widzę,

Screenshot_20191003-171407_Settings.jpg

Screenshot_20191003-171401_Settings.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki
    10 minut temu, KATwawa napisał:

Ja efektu żadnego nie widzę,

Screenshot_20191003-171407_Settings.jpg

Screenshot_20191003-171401_Settings.jpg

U mnie działa prawidłowo i nikt nie zgłaszał żadnych problemów ani razu  z filtrem światła niebieskiego. 

Może problem jest w tym, że pod czas instalacji zaznaczyłeś w Debloat Blue Light Filter? 

Edytowane przez maarecki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisze tak: Wgrałem - nie było problemu ale po tym zaczęły sie schody. Brzydota i styl piaskownicy względem 8 i lightowego profesjonalizmu to kwestia gustu. (Ot taki jest Pie choc możnaby chyba to wydoroślić) ale...

gdzie znajdę:

- Ikone moje pliki? (Podstawa dzialania urządzenia. I co najśmieszniejsze - żeby wgrac moje pliki muszę otworzyć instalkę za pomoca moich plików!!! - Męcze się ze znalezieniem instalek juz dobre 20 minut zamiast po prostu kliknąć i je mieć! Szukajka i instalacja przez komputer nie dają rady) mapy googla, przeglądarkę googla, dyktafon, kalkulator itp (Czy będe musiał doinstalowywać setkę rzeczy skoro mogło to by być ot tak?)

- Jak ścieśnić ikony w folderach? Odstepy pomiędzy nimi to jakieś 0,5mm - nie używam telefonu w rękawicach hutniczych! (Nie dała rady zmiana rozdzielczości i zacisnienia ilości w rzędach) - Walczymy o podstawy z 8 a nie chcę instalować nakładek itp

- Jak zmienić czcionki na górnym pasku. To co oferuje Ulitimate Control mało daje.

- Jak zmienić ikony na te z 8? - także w belce ściąganej z góry (Delikatne, profesjonalne)

- Jak zmienić ikony na niekolorowe, delikatne na ekranie blokady (Always on display)

- Podłaczając fon do komputera musze potwierdzać że chcę mieć dostęp do plików - szaleństwo! A ja to mi zginie musze znów wyjąc wtyczke i włozyc ją ponownie! Dlaczego taki krok do tyłu względem 8?

System póki co stabilny ale to chyba w naszych czasach już normalne ale szczerze... szukam innego softu.

Próbowałem wgrać mój poprzedni custom 8.00 ale niestety - nie działa. Żałuje że pożegnałem się z S7e.

Edytowane przez Landroid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi