Skocz do zawartości
rifek4_

rom [G96xF/FD/N/DS][ODEX][RC/MODY] Ultimate Pie v14.0 / XXS7CTA2 / 23-Styczeń-2020

Rekomendowane odpowiedzi

rifek4_
    Godzinę temu, Landroid napisał:

1. Tak - dokładnie o to chodzi. Jak mam znaleźć w telefonie jakiekolwiek instalki wgrane za pomocą komputera, skoro nie mam "Moich plików" które pokazują instalki w okreslonych folderach itp - Gdzie mam znaleźć instalki - a w zasadzie jak?

"pewnie zaznaczyles to w debloat menu w Aromie do usuniecia. debloat = delete." Przy wgrywaniu systemu?

2. Odblkokowujesz telefon, przesuwasz palcem na ekranie w gór lub w doł i tam masz wszelkie ikony wszelkich aplikacji - systemowych czy też swoich wgranych. Zgrupowane w folderach dają odstepy pomiędzy nimi jakieś 0,5mm - nie używam telefonu w rękawicach hutniczych. Kiedy mamy ich dziesiąt szukanie tej jedynej to przesuwanie palcem przez dobre kilka sekund. Czy mogą być mniejsze albo ciaśniej zespolone?

3.Skąd wezme Quickstar z goodlocka? - Co to?

4. Nieważne

5. Białe w słońcu widac bardziej. Kolorowe to jak ciemne.

6. Format komputera 2 tygodnie temu, na świezo sterowniki - wszystko śmiga (W tym stary S7 w którym tego robic nie musiałem za każdym razem) Fon s9+ też nie taki stary. W każdym razie to błąd a raczej uporczywa przeszkadzajka której w 8 nie doświadczałem.

Nie lubię się powtarzać, 2 razy odpowiedziałem Ci na pytania w poprzednim poście... Przeczytaj wszystko jeszcze raz najlepiej 3 razy :P

Edytowane przez rifek4_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki

Uwierz mi, że szybciej by było, gdybyś przeczytał to, o co Ciebie prosiłem. 

Nie masz Moje Pliki, bo je zaznaczyłeś w Debloat a co za tym idzie, nie zostały zainstalowane.

Dla przykładu: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaznie instalowałem, czytałem. Nie widziałem opcji moich plików - zainstaluj / usuń. Zrobię to po raz 4ty. W tej chwili jestem na stocku - porównuję go z customem i póki co wygrywa. (Szook! bo od lat chodze tylko na customach) Czytam caly watek, ludzie są podzieleni w sprawie tego roma ale ja sie jednak nie poddaje tyle że jesli custom ma być utrapieniem zaraz po włączeniu to coś tu nie halo. Potestuję - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze ci piszą a ty nie czytasz ze zrozumieniem.

W debloat, jak coś zaznaczysz to nie będzie zainstalowane.

Zrób ponownie instalacje bez full wipe i ogarnij debloat

Co do czcionki, też jest w instalatorze duży wybór wystarczy protestować

Co do odstępów ikonek, wystarczy zainstalować inny launcher bo stock ma nie wiele opcji.

AOD też możesz zainstalować firm trzecich.

Ogólnie widzę że tęsknisz za Oreo, to co za problem wgrać?

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    12 minut temu, Landroid napisał:

Uwaznie instalowałem, czytałem. Nie widziałem opcji moich plików - zainstaluj / usuń. Zrobię to po raz 4ty. W tej chwili jestem na stocku - porównuję go z customem i póki co wygrywa. (Szook! bo od lat chodze tylko na customach) Czytam caly watek, ludzie są podzieleni w sprawie tego roma ale ja sie jednak nie poddaje tyle że jesli custom ma być utrapieniem zaraz po włączeniu to coś tu nie halo. Potestuję - zobaczymy.

To tak jak Ci powiedziałem - używaj stocka. Nie nadajesz się do customów albo one nie nadają się dla Ciebie. "Tyle lat latasz a customach" no popatrz, a podstaw nie ogarniasz... Do tej pory nie trafił się żaden użytkownik z "takimi problemami".

Edytowane przez rifek4_
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki
    23 minuty temu, Landroid napisał:

Uwaznie instalowałem, czytałem

z tego co widzę...zapewniam Ciebie, że uważnie nie instalowałeś ani nie czytałeś :ayfkm:

porównuję go z customem i póki co wygrywa.

pomijając wszystko inne...te słowa świadczą o tym, co napisał Kolega wyżej. 

dodana zawartość

ludzie są podzieleni w sprawie tego roma

chyba czytamy zupełnie inne wątki 

Edytowane przez maarecki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Landroid dlaczego za zmiany w 9.0 względem 8.0 zrzucasz na ten custom?

Gdzie znalazłeś kogoś, kto źle pisał w tym wątku o produkcji @rifek4_? Gdzie te podzielone zdania?

Wgraj na czysto i uważnie dokonuj wyborów w aroma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja latam na customach myślę że dłużej, bo nawet sam tworzyłem Windows Mobile na HTC, wielokrotnie wygrywałem customy na nieśmiertelnym HTC HD2 potem Samsungi itp. Zgubiła mnie rutyna i przyzwyczajenia co do zaznaczania co ma być zainstalowane. 

Dla mnie system bajka, wszystko działa, nawet nie wiem jak to możliwe, że został oszukany KNOX i mój sejf działa, fakt zatrzymałem się na s 5 i note 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    7 godzin temu, KATwawa napisał:

Ja latam na customach myślę że dłużej, bo nawet sam tworzyłem Windows Mobile na HTC, wielokrotnie wygrywałem customy na nieśmiertelnym HTC HD2 potem Samsungi itp. Zgubiła mnie rutyna i przyzwyczajenia co do zaznaczania co ma być zainstalowane. 

Dla mnie system bajka, wszystko działa, nawet nie wiem jak to możliwe, że został oszukany KNOX i mój sejf działa, fakt zatrzymałem się na s 5 i note 4

Spoko, po prostu czasami jestem w szoku co ludzie potrafią "natworzyć" i nawypisywać. A "wina" jest tylko i wyłącznie po ich stronie bo nie czytają bo im się nie chce (?) albo wgl "nie ogarniają" i oczywiście "jak trwoga to do deva" :P Mój ROM istnieje od prawie roku i nie mam w zwyczaju wypuszczać go z bugami itp, to możesz już wiedzieć :P

Edytowane przez rifek4_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rifek4_ gdyby były błędy już byśmy je znaleźli.

Ja też bawiłem się w "gotowanie".

Właściwie zaczynałem na Symbianie, tam kilkanaście produkcji, kilka do tej pory jest w sieci.

Na andku skończyłem zabawę na Note 2, czasu brak już i chęci. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi