Skocz do zawartości
rifek4_

rom [G96xF/FD/N/DS][ODEX][RC/MODY] Ultimate Pie v14.0 / XXS7CTA2 / 23-Styczeń-2020

Rekomendowane odpowiedzi

wirsz
    W dniu 4.10.2019 o 14:57, Landroid napisał:

Uwaznie instalowałem, czytałem. Nie widziałem opcji moich plików - zainstaluj / usuń. Zrobię to po raz 4ty. W tej chwili jestem na stocku - porównuję go z customem i póki co wygrywa. (Szook! bo od lat chodze tylko na customach) Czytam caly watek, ludzie są podzieleni w sprawie tego roma ale ja sie jednak nie poddaje tyle że jesli custom ma być utrapieniem zaraz po włączeniu to coś tu nie halo. Potestuję - zobaczymy.

wiesz .. ja nie zaliczam się do orłów w customach ale zdecydowanie się z Tobą nie zgodzę .

Jest bardzo wielka różnica między stockiem a customem  wręcz przepaść -  chociażby same możliwości customa.  Ja po odebraniu nowego S9+ wytrzymałem na stocku kilka godzin , wieczorem wgrywałem juz customa Soldiera ( wiadomo każdy robi to na własna odpowiedzialność)  po jakimś czasie zgadałem sie z "DeNaturatem" który poddał propozycje  romu Rifka  i to było sedno sprawy .

Każdy popełnia błędy , ja pierwszego customa na staruszku Samsungu  wgrywałem czytając na bieżąco z instrukci,   pamietam zablokowało mi fona i chłopaki z forum prowadzili mnie za rączke z poprawną instalacją ,   ale na prawdę warto mieć customa , jeśli wgrasz na czysto bez błędów to ma działac i nie ma innego wyjścia

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    7 godzin temu, the_naturat_com napisał:

@rifek4_ gdyby były błędy już byśmy je znaleźli.

Ja też bawiłem się w "gotowanie".

Właściwie zaczynałem na Symbianie, tam kilkanaście produkcji, kilka do tej pory jest w sieci.

Na andku skończyłem zabawę na Note 2, czasu brak już i chęci. :)

No dokładnie, setki osób nie przeoczyły by tego typu błędów i niedogodności. W tym ja, jestem naprawdę wyczulony na nawet najmniejszą literówkę w RomControlu a co dopiero jakieś większe błędy które powodują jakieś problemy w oprogramowaniu.

Co do gotowania to ja zaczynałem już na Sony Ericssonach z platformy DB2010 (później DB2012, DB2020, DB3150) i Nokiach na "Nokiowskim OS'ie" :P Symbiany były już trochę później hehe :D Jak pokopiemy w Google wyszukując mój nick rifek4 albo Leito07 (bo tak się wtedy podpisywałem) można znaleźć moje oldschoolowe mody sprzed 10 lat http://www.topsony.com/forum/showthread.php/18057-SquaSh-WBXML-Acoustic-by-Leito07:P 

P.S.

Ehhh to były czasy :D

Edytowane przez rifek4_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rifek4_ widzimy, doceniamy.. :)

Wolę wgrać Twój ROM niż szukać czegoś na xda.

Tam nie można nawet normalnie porozmawiać, a za znalezienie błędu gotowi są zabić.

A tu..... Dobre, bo Polskie.. :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    6 minut temu, the_naturat_com napisał:

@rifek4_ widzimy, doceniamy.. :)

Wolę wgrać Twój ROM niż szukać czegoś na xda.

Tam nie można nawet normalnie porozmawiać, a za znalezienie błędu gotowi są zabić.

A tu..... Dobre, bo Polskie.. :P

Otóż to... No ale jeden na sto się trafi "specjalista od customów" który Ci wygarnie jaki to twój ROM jest kijowy i że "stock lepszy" xD Już się przyzwyczaiłem haha :P

P.S.

Na XDA niema żadnego ROMu dla S9 godnego polecenia... Są może 2 godne polecenia stworzone przez "moich znajomych po fachu" oprócz mojego oczywiście (:D) ale nie opublikowane na XDA i nigdy nie będą, tak jak mój... XDA umarło i spadło na psy parę lat temu, a w tej chwili moderacja i administracja wspierają tzw. "kangerów" i ogólnie publikowanie tam ROMu wiąże się tylko z problemami i straconymi nerwami :P

Edytowane przez rifek4_
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rifek4_ możliwe, nie będę szukał innego, bo Twój mi odpowiada.

Co do specjalistów. Byłem modem na kilku forach i jestem adminem na jednym.

Takich "kwiatków" wielu widziałem.

Zawsze, ale to zawsze wina lezy po drugiej stronie, oni zawsze wszystko dobrze zrobili.

Autor zostawił błędy, poradnik był źle napisany, głupoty radzili..

PS. Specjalista, a nie mógł wgrać TWRP (czytałem jego wątki na forum). Hehehe..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy: To że rom przegrywa np: z moim mistrzostwem w ROMach ( Calvioppe+ na Oreo a którego nie ma na pie) to nie koniec świata. Pytam tylko jak usunąć te błędy. Po prostu custom robi się po to by było łatwiej, prościej, lepiej, pod uzytkownika. To że możemy o tym porozmawiac to plus byle było by to konstruktywne. 

Nie skreslam go - bawię się, używam, ale np:

- wciąż mam problem z akceptacją za każdym razem połączenia z komputerem. Gdzie to wyłączyć? 

- jak zmienic bez obcego launchera wielkość ikon i odstępów w folderach?

- jak sie pozbyć paska szukajki (szare "coś")

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki
    10 minut temu, Landroid napisał:

To że rom przegrywa np: z moim mistrzostwem w ROMach ( Calvioppe+ na Oreo a którego nie ma na pie) to nie koniec świata

55f50742-fd7b-42ea-98c6-e35e95b2691d.png.ceb17599bfef4706a7861693060f8b3e.png

Edytowane przez maarecki
    • haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, Landroid napisał:

Pytam tylko jak usunąć te błędy.

Pytam się tylko jakie błędy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wirsz
    12 godzin temu, Landroid napisał:

- wciąż mam problem z akceptacją za każdym razem połączenia z komputerem. Gdzie to wyłączyć? 

Dzieki

ale to  nie są błędy  ..  to jest tak zaprogramowane w romie

Ty chyba chcesz dokonać kosmetyki romu według własnych upodoban , zresztą ja tez po każdorazowym wgraniu nowego dla mnie romu robie wszystko pod swoje upodobania .. ale to juz są osobiste ustawienia każdego z użytkowników

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    15 godzin temu, Landroid napisał:

Koledzy: To że rom przegrywa np: z moim mistrzostwem w ROMach ( Calvioppe+ na Oreo a którego nie ma na pie) to nie koniec świata. Pytam tylko jak usunąć te błędy. Po prostu custom robi się po to by było łatwiej, prościej, lepiej, pod uzytkownika. To że możemy o tym porozmawiac to plus byle było by to konstruktywne. 

Nie skreslam go - bawię się, używam, ale np:

Dzieki

Zadzwoń do Samsunga i zapytaj, najlepiej. Albo przesiądź się na tego Calvioppe+ na Oreo cokolwiek to jest (?) bo szczerze to pierwsze słyszę, musi to być jakiś specjalistyczny sprzęt xD 

Edytowane przez rifek4_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi