Skocz do zawartości
rifek4_

rom [G96xF/FD/N/DS][ODEX][RC/MODY] Ultimate Pie v8.1 / XXU5CSF2 / 17-Czerwiec-2019

Rekomendowane odpowiedzi

@rifek4_ nie mam nic z powyższych ( Facebook, Instagram, Messenger, Skype, WhatsApp, Telegram). Podpięty zegarek, często samochód. Wszystko zawsze włączone. Zero oszczędzania.

PS. Jaki kernel? Z ROM'u?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    Godzinę temu, the_naturat_com napisał:

@rifek4_ nie mam nic z powyższych ( Facebook, Instagram, Messenger, Skype, WhatsApp, Telegram). Podpięty zegarek, często samochód. Wszystko zawsze włączone. Zero oszczędzania.

PS. Jaki kernel? Z ROM'u?

Tak tak ELS skompilowany przeze mnie ;) Bez tych aplikacji bateria jest oczywiście dużo lepsza.  Są to najbardziej drainujące aplikacje jakie możemy sobie tylko wymarzyć :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej!

U mnie, tradycyjnie, każdy telefon traci w ciągu tygodnia gwarancję. Więc i z SG S9+ podobnie. Kupiłem go w miniony czwartek. Zrootowałem, Rom rifek4_`a wgrałem.

Wszystko hula i buczy bezproblemowo, no prawie wszystko, bo nagrywanie dopiero jutro będę sprawdzał. Wielkie dzięki rifek4_.

(Zmieniłem s5 na s9+), z s5 bawiłem się 4 lata na romie Phoenix`a, działał wyśmienicie, teraz będę testował Twój, widzę, że zapowiada się również obiecująco.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pierzak1 ja też od razu nabijam KNOX. Telefon bez ROOT'a jest taki pusty, a czysty STOCK mnie odrzuca..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie natomiast wkurzają jakiekolwiek ograniczenia w sprzęcie, za który daję, niemałe zresztą, pieniądze.

dodana zawartość

Czy w tym romie jest opcja ustawienia dzwonka nienarastającego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    Napisano (edytowane)
    12 godzin temu, Pierzak1 napisał:

Mnie natomiast wkurzają jakiekolwiek ograniczenia w sprzęcie, za który daję, niemałe zresztą, pieniądze.

dodana zawartość

Czy w tym romie jest opcja ustawienia dzwonka nienarastającego?

Po prostu ustawiasz dzwonek i jego glosnosc jest "nienarastajacy" ;) A opcji zeby dzwiek "narastal" to chyba niema przynajmniej ja nie uzywam :P A nagrywanie rozmow dziala jak najbardziej, jak mialo by nie dzialac skoro jest natywne od czasu Android 7.0 Nougat :D

Edytowane przez rifek4_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o nagrywanie, to fakt, ładnie nagrywa. Natomiast  z tym działaniem natywnym to nie wiem, ale od Pie chyba Google, blokuje w systemie motywując to przepisami prawnymi, na oryginalnym romie Pie nie ma szans na to, chyba, że coś nie skumałem, ale ja nie mogłem.

A z dzwonkiem chyba niejasno się wyraziłem, właśnie nie chcę aby narastał a na romie Pie (oryg.) nie można się tego pozbyć, przed chwilą sprawdzałem, tutaj jest stały poziom, i to mnie pasi 😀 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rifek4_
    Napisano (edytowane)
    3 godziny temu, Pierzak1 napisał:

Jeśli chodzi o nagrywanie, to fakt, ładnie nagrywa. Natomiast  z tym działaniem natywnym to nie wiem, ale od Pie chyba Google, blokuje w systemie motywując to przepisami prawnymi, na oryginalnym romie Pie nie ma szans na to, chyba, że coś nie skumałem, ale ja nie mogłem.

A z dzwonkiem chyba niejasno się wyraziłem, właśnie nie chcę aby narastał a na romie Pie (oryg.) nie można się tego pozbyć, przed chwilą sprawdzałem, tutaj jest stały poziom, i to mnie pasi 😀 .

Nie rozumiem ocb ale w Pie TW czyli w każdym Samsungowym ROMie (stockowym czy customowym) jest natywne nagrywanie rozmów i działa znakomicie :P Zależy tylko czy jest włączone/wyłaczone w CSC dla danego kraju. W moim ROMie jest włączone domyślnie dla wszystkich CSC.

A co do dzwonka to czy na moim Ultimate Pie czy na "Samsungowym" tj. stockowym/orginalym ROMie Pie TW, jest tak samo tj. nie narastająco :P

Edytowane przez rifek4_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, teraz intensywne test i zabawy

dodana zawartość

Kurcze, na s5 nie ma problemu a na 9+ nie mogę nic drukować, nie znajduje mi drukarki w sieci domowej....

Gdy daję na skanowanie urządzeń w pobliżu wyskakuje komunikat "not installed beaconmanager" - gdzie zrobiłem błąd, jeśli wogóle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odebrałem dziś swojego S9+. Zaraz nabijam flagę i wgrywam custom. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi