Skocz do zawartości
Mathewboy

Bug przy próbie nawiązania połączenia VPN.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Posiadam telefon (o ile to istotna informacja) xiaomi mi a1, z systemem Android 8.1.0.

W wyniku głupiego żartu kolegi zostałem zmuszony aby korzystać z VPN, jednak gdy próbuję przez jakąś aplikacje połączyć się z siecią, na powiadomieniu gdzie muszę potwierdzić że wiem że ta aplikacja będzie monitorować ruch sieciowy, nie mogę kliknąć opcji OK, jest ona wyświetlana jednak przy klikaniu w nią nic się nie dzieje :v.

Opcja anuluj zaraz obok działa, reszta ekranu też gdy wyświetla się to powiadomienie... Załączam ss jako przedstawienie problemu. Czy ktoś wie jak mogę się połączyć z VPN z tych aplikacji w inny sposób bądź naprawić ten przeklęty przycisk potwierdzania? 

Z góry dzięki za pomoc! 

Screenshot_20181121-150047.png

Screenshot_20181121-145423.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

To teraz kolego powinien naprawić co zepsuł ;)

A tak prawdę powiedziawszy - co zostało zrobione, że nie możesz normalnie korzystać z sieci? Jeśli możesz to przywróć telefon do ustawień fabrycznych.

Telefon ma czytnik linii papilarnych - możesz go tak skonfigurować aby kolega nie zepsuł  następnym razem niczego w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkąd pamiętam nie mogłem nawiązać połączenia VPN na tym telefonie... Cóż kolega w wyniku swojego żartu bana mi nie cofnie, a dopóki się on nie skończy muszę mieć dostęp do danych i konwersacji... 

Kolega nie miał mojego telefonu w rękach, nie wspomniałem o banie - lecz jest to ban za przesłanie treści o którą mnie prosił do niego samego ?‍♀️

Wolałbym nie przywracać tak telefonu, ale jeśli będzie to ostateczność to to zrobię... Może jakiś inny pomysł co może blokować przycisk OK? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

Dla mnie jest to nie zrozumiałe po co ban... ale ok. Jeśli telefon ma być sprawny to jedynie odwrócenie kroków jakie kolega wykonał. Jak nie to hard reset. Nie wiadomo co zostało zmodyfikowane, jakim programem czy zwyczajnie ręcznie w systemie. 

Chcesz mieć pełnowartościowy telefon? Hard Reset.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi