Skocz do zawartości
22cuzyn7429

Telefon się wyłącza po włączeniu danych pakietowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jak w tytule , telefon normalnie śmiga a po włączeniu danych pakietowych wyłącza się i nie można włączyć .Pod ładowarką da się włączyć i działa normalnie gdy podłączony ,co może być ?

Edit

Po wgraniu najnowszego softu telefon działa normalnie po włączeniu  danych pakietowych,do momentu gdy bateria spadnie do 22% I wtedy bez komunikatu czarny ekran ,telefon wyłączony. 

Chcę zacząć od wymiany baterii.

Witam ponownie,po wymianie baterii na oryg. ,wszystko śmiga jak dawniej. Przed wymianą, objawy które mi podpowiadały że to bateria ; po każdym samo wyłączeniu się bateria spadała o ok.25 procent czy to ze 100 % czy 50% a na ładowarce śmigała. W serwisie za wymianę powiedzieli 180 zika, ale raczej upierał się przy awarii płyty głównej koszt od 400.

Ja baterię kupiłem za ok 50 i wymieniłem sam ,Byłem ciekawy jak to wygląda z tymi nierozbieralnymi fonami. co ciekawe żeby wyjąć baterię trzeba odkręcić płytę główną .Jeszcze zostało nauczyć się wymieniać przód i będę sobie sam naprawiał, tylko jak się nie wie to filmiki z neta , bez nich nie dał bym rady.

Edytowane przez 22cuzyn7429
    Rozwiązany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi