Skocz do zawartości
locarnop

Galaxy Watch LTE (esim) - Pierwsze informacje, data wprowadzenia, dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

abpc
    41 minut temu, Matxs napisał:

Zegarek ma najnowszy soft.... esim wgałem poprzez kod qr. Na samym LTE się nie grzejec - tylko wtedy. gdy przez LTE połączy się z telefonem ..... ehhhhh Nie będę się użerał, zwrot towaru. 

Co rozumiesz pod pojęciem : gdy przez LTE połączy się z telefonem  ?  Ja używam GW do rozmów i nie stwierdziłem aby się grzał .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs
    5 minut temu, abpc napisał:

Co rozumiesz pod pojęciem : gdy przez LTE połączy się z telefonem  ?  Ja używam GW do rozmów i nie stwierdziłem aby się grzał .

Chodzi o to,  ze masz zdalne połączenie z zegarkiem nie przez bluethoot a przez LTE.  

Jak na foto- ma by c komunikat połaczono zdalnie ( a nie połączono przez bluethoot) 

20181227_145618.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem na auto w zegarku i połączenie zdalne w tel, włączyłem na stałe w zegarku - nie widzę różnicy poza informacją o większym zużyciu baterii. Po jakim czasie zaczął się nagrzewać i gdzie dokładnie? Bo jak narazie żadnej różnicy

widzę jedną podstawową wadę póki co - brak obsługi płatności GooglePay, no chyba, że może Samsung Pay będzie działał w PL

Edytowane przez slawekj74

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abpc
    Teraz, slawekj74 napisał:

Miałem na auto w zegarku i połączenie zdalne w tel, włączyłem na stałe w zegarku - nie widzę różnicy poza informacją o większym zużyciu baterii. Po jakim czasie zaczął się nagrzewać i gdzie dokładnie? Bo jak narazie żadnej różnicy

Też nie widzę różnicy w temperaturze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co to mi się tel nagrzał przy kopiowaniu na nową kartę pamięci :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

OK. Panowie. Zmieniłem lokalizację, gdzie w domu mam więcej kresek zasiegu. Tam nie występuje ten problem. A grza l mi sie dosłownie o 2-3 sekundach - w sumie ciepla nie czułem aż tak, lecz taki komunikat byl jak dal em foto na poprzedniej stronie. Na forach zagranicznych wyczytalem, że k lopot to slaby zasięg niby... . Jednak nadal zastanawiam się nad zwrotem.

PS

Ktoś z was pisał,  ze jak ma zdalne połaczenie, to jak ktoś dzwoni na telefon (a zegarek jest poza bluethoot) to można na zegarku odebrac połaczenie przez esim.... Ja to wykluczam w moich testach gdy, dzwoni telefon połaczony przez lte (zdalnie ) z zegarkiem, to zegarek nie widzi połaczenia - dopiero daje komunikat o nieodebranym. Rozumiejm,  ze tak będzie (odbior przez zegarek połączenia na tel będącym poza bluethoot), gdy Orange wprowadzi klony esim+sim..., Do tej pory uzywalem Gaer S1 w T Mobile z opcję Tandem - tam masz dwie sim z tym samym nr... . 

dodana zawartość

aha i sms z zegarka nie wyślesz bez połaczenia przez bluethoot lub lte z telefonem. 

Edytowane przez Matxs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abpc
    2 minuty temu, Matxs napisał:

Ktoś z was pisał,  ze jak ma zdalne połaczenie, to jak ktoś dzwoni na telefon (a zegarek jest poza bluethoot) to można na zegarku odebrac połaczenie przez esim.... Ja to wykluczam w moich testach gdy, dzwoni telefon połaczony przez lte (zdalnie ) z zegarkiem, to zegarek nie widzi połaczenia - dopiero daje komunikat o nieodebranym. Rozumiejm,  ze tak będzie (odbior przez zegarek połączenia na tel będącym poza bluethoot), gdy Orange wprowadzi klony esim+sim..., Do tej pory uzywalem Gaer S1 w T Mobile z opcję Tandem - tam masz dwie sim z tym samym nr... . 

Tak ... pisałem . Uruchomiłem opcje przekierowań na telefonie i chodzi to bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Okey. Z przekierowaniem to rozumiem - tylko 30 groszy za minutę szkoda... . (w mojej taryfie) 

Edytowane przez Matxs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abpc
    6 minut temu, Matxs napisał:

Okey. Z przekierowaniem to rozumiem - tylko 30 groszy a minutę szkoda... . 

Fakt .... można z torbami pójść :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

3 minuty to 1 zl, 30 miniut to 10 zł ... i weź tak codziennie, to masz 300 zł w miesiacu - mało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi