Skocz do zawartości
locarnop

Galaxy Watch LTE (esim) - Pierwsze informacje, data wprowadzenia, dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1

Przecież Orange nie uruchomiło oficjalnie usługi esim dla smartwatchy a to rozwiązanie które funkcjonuje obecnie to jest tylko półprodukt. Był oficjalny komunikat że ma to ruszyć po nowym roku, więc nie wiem skąd te głosy zdziwienia? 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Czyli to normalne, że esim działa - czyli, że moge z zegarka dzwonić .... i normalne, że jak łącze się z telefonem przez lte to zegarek się wręcz pali z gorąca? Tak? To jest ten półprodukt?  Czyli w styczniu nie będzie się grzać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    un2neo

@Matxs Zrobiłeś aktualizację softu w zegarku? Temat przegrzewania zegarka w momencie pracy na LTE jest znany na zagranicznych forach, część osób wymienila zegarki na nowe sztuki, części osób pomogła aktualizacja softu, co do parowania zegarka z esim to są dwa sposoby, pierwszy to kod który skanuje się w galaxy Wearable, drugi sposób parowania który niestety ja mam to karta sim w telefonie, ja mam zegarek z sieci EE i nie mam opcji do skanowania kodu QR, wszystkie informacje odnośnie esima w moim zegarku przechodzą przez kartę operatora, wgrywalem niebrandowany soft na zegarek jednak dalej była tylko opcja parowania esim za pomocą karty sim w telefonie

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Zegarek ma najnowszy soft.... esim wgałem poprzez kod qr. Na samym LTE się nie grzejec - tylko wtedy. gdy przez LTE połączy się z telefonem ..... ehhhhh Nie będę się użerał, zwrot towaru. 

Zostanę przy Gear s (1). 

dodana zawartość

a bateria na opcji połączenia przez lte z telefonem ucieka jak po uruchomieniu wody ze spłuczki.... 

dodana zawartość

52 minuty temu, uyssy napisał:

Konsultant w orange właśnie mnie poinformował że żadne z ich urządzeń nie posiada już simlocka. Przyjdzie mi to sprawdzić na żywym organizmie 

Ja oddaję sprzet - nie warto. Lepij mieć Samsung Galaxy Gear s1 lub Huawei Watch2 LTE 

Edytowane przez Matxs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jednak dobrze zrobiłem że wziąłem zwykłą wersję.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Czemu. Moze mam zly egz. Akurat sim w zegarku to super sprawa - wiem to, bo korzystałem z tego w Gear S1 i Huawei Watch 2 LTE. Polecam. Nie musisz telefonu dźwigać latem na plaży :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uyssy
    22 minuty temu, Matxs napisał:

Ja oddaję sprzet - nie warto. Lepij mieć Samsung Galaxy Gear s1 lub Huawei Watch2 LTE 

Nie ma się co tak zniechęcać.  Pewnie trafiłeś na felerny egzemplarz. Inni nie narzekają

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Inni nie mają z LTE :) Doczytałem na zagranicznych forach jak kolega wyżej radzil , i fakt problem częsty gdy slaby zasieg i u mnie tak jest. Moze go zostawię ... sam nie wiem . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie się nie nagrzewa. Odpaliłem testowo eSIM na karcie prepaid. Zegarek łączy się bezproblemowo, choć nie bardzo mam czas na zabawę. Zaczekam az oficjalnie wdrożą w Orange jeden nr w tel i w gw.

Nie rozumiem tutaj lamentów nt szybszego zużycia baterii przy LTE. Proszę wyłączcie na cały dzień dane komórkowe w telefonie i zobaczycie sami... Zresztą co tu porównywać w gw bateria 8x mniejsza niż w telefonie.

Zegarek u mnie wytrzymuje jakieś 3-4 dni jeśli nie korzystam z AOD. Przy włączonym 2 dni to max.

Nie próbowałem jeszcze treningów z GPS bo mnie rozłożyło ale podejrzewam, że będzie podobnie jak w poprzednim Polarze czyli bateria na max 8h.

Edytowane przez slawekj74

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Slawek - połącz zegarek z telefonem zdalnie poprzez lte (czyli wlącz lte w zegarku i telefonie i włączopcje w aplikacji Ga;axy na zdalne lączenie) i daj znać. Mi też się nie grzeje do tego czasu... . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x