Skocz do zawartości
locarnop

Galaxy Watch LTE (esim) - Pierwsze informacje, data wprowadzenia, dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

abpc
    2 minuty temu, Matxs napisał:

3 minuty to 1 zl, 30 miniut to 10 zł ... i weź tak codziennie, to masz 300 zł w miesiacu - mało?

Jeśli już wyrzuciłeś telefon do Wisły i jesteś skazany tylko na GW to faktycznie troszkę Cię to może kosztować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Właśnie.  W opcji Tandem (klon) tyle minut kosztuje.... 0 zł. 

dodana zawartość

Serdecznie Wam dziękuję za testy. 

Obecnie mam ok. T Mobile w telefonie - esim  Orange w zegarku i śmiga połączenie zarówno poprzez połączenie sprzętów przez bluethoot jak LTE. Tylko nie mogę wejść w menu ustawień esim mając w telefonie T Mobile - wtedy na chwilę cza wlożyć inna kartę sim z Orange. 

Obecnie nic się nie grzeje - może jednak zachowam zegarek. Jutro rboię wideo testy sportowe vs Garmin Fenix 3 (z modułem pomiaru tempoa Stryd 2.0) 

Wcześniej testowalem Huwawei Watch 2 LTE -->  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli chodzi o zegarki sportowe to obawiam się, że niestety GW nie będzie miał porównania z V800 :( bo chodzi nie tylko o sam hardware ale również o platformę Flow którą udostępnia Polar. Jednak w moim przypadku to byłą kwestia kompromisu pomiędzy funkcjonalnościami sportowymi a estetyką i wyglądem :)

Ja na Twoim miejscu wymieniłbym jeśli się faktycznie często grzeje  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Na razie się to nie powtarza... ale będę bacznie obserwował temat. Tak Polar z esim to marzenie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Czy jest gdzieś jakaś wzmianka o tym że w Orange będzie można mieć ten sam numer w fonie i galaxy watch?

Z tego co pamiętam gdy zamawialem zegarek na stronie orange było zdanie że zegarek zastąpi telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Cisza. Jedyna sieć,  która tak robi to T Mobile.  Jednak nie mają esim. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 minut temu, mpower1982 napisał:

Hej. Czy jest gdzieś jakaś wzmianka o tym że w Orange będzie można mieć ten sam numer w fonie i galaxy watch?

Z tego co pamiętam gdy zamawialem zegarek na stronie orange było zdanie że zegarek zastąpi telefon?

Patrz post 47 i 48 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uyssy

Konsultant w salonie powiedział mi, że będzie taka możliwość po nowym roku ale nie ma jeszcze dokładnej daty (oczywiście mówił tu o telefonach Apple, bo jak narazie nie wspierają jeszcze esim w galaxy watch)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Nie wspierają w Orange? A sprzedaja te zegarki  na abo mają i przecież część z nas już je ma od nich i esim działa.  Przynajmniej u mnie na tym modelu.

Edytowane przez Matxs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uyssy

Dzialać może i działa, ale oficjalnie przyznają się tylko do wprowadzonego esim w urządzeniach  Appla (O ile się nie mylę to 3 topowe modele). Pewnie jak będziesz potrzebował wsparcia na infolinii, to się na galaxy watch jeszcze narazie wypną.

https://www.orange.pl/view/esim#dlaciebie

Edytowane przez uyssy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x