Skocz do zawartości
locarnop

Galaxy Watch LTE (esim) - Pierwsze informacje, data wprowadzenia, dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zakup jest bezpośrednio z Amazon, a nie od któregoś z partnerów, więc dlaczego miałby być simlock?

A w telefonie miałem tylko 1 kartę SIM, czyli w czasie operacji parametryzacji  telefonu Orange. A najśmieszniejsze (a może i nie śmieszne), że zdecydowałem się na zakup nowego Galaxy Watch (mam starego bez LTE) bo na forum wyczytałem, że powinno działać... 

Teraz mam 2 zegarki i żaden nie działa jak telefon...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

No dobra, masz środki na karcie w telefonie?  Masz pakiet danych gsm w telefonie na karcie Orange. Kusi być wyjście z tego. Masz aktualne Gaalxy Waarable?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Zmień lokalizację.  Może masz kiepski zasięg 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zasięg mam dobry. A czy można po ewentualnej aktywacji zresetować zegarek i nie utraci wgranego eSIMa? Mógłbym próbować w dalszym ciągu zrobić aktywację po połączeniu z tabletem, w którym mam kartę Orange bez ciągłego przekładania pomiędzy telefonem i tabletem a później reset zegarka i połączenie z telefonem na stałe (o ile aktywacja się kiedyś powiedzie...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Hmmm. Ale jak z telefonem Ci nie idzie, to czemu ma iść z Tabletem?  Ewentualnie zmień kartę sim.... . Dziwny masz problem. Śmieszne to, że nawet pomocy nie będziesz miał od polskiej obsługi Samsumg i Orange- jak pytałem o coś,  to mówili,.że jeszcze nie widzą, bo to nowość w Polsce. Raczej parowanie z nowym urządzeniem wiąże się z formatem, ale Orange da Ci kolejny kod esim.

Jest inna może przyczyna ... . Kupiłeś felerny zegarek,  lub Orange na chwilę coś nabroił i nikt nie da rady z aktywacja esim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda jednak, że to nie problem zegarka lecz Orange lub telefonu, bo telefon sam się do tego przyznaje - patrz printscreeny:

Screenshot_20190127_1_Galaxy Watch PlugIn.jpg

Screenshot_20190127-2_Galaxy Watch PlugIn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs
    Napisano (edytowane)

Dziwne.  Wyslij screeny do SAMSUNG Serwis.  Swoją drogą skąd masz Note? Ja z Play - ale zdjąłem brand i mam Xeo. Może tu problem?

Edytowane przez Matxs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nota chyba z X-Kom bo tylko oni mieli wersję z 512 pamięci i też jest Xeo... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x