Skocz do zawartości
locarnop

Galaxy Watch LTE (esim) - Pierwsze informacje, data wprowadzenia, dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Matxs

"Chyba". To jak sam nie wiesz skąd masz (Czyli od Janusza biznesu), to czort wie jaka jest historia tego telefonu... . Czy ktoś coś w nim nie nabroil. Ok. Zobacz z innym urządzeniem i będzie wiadomo czyja wina... . Trzymam kciuki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem na chacie z doradcą Orange i mówi, że eSIM nie działa dla klientów biznesowych (a takie mam obie karty w telefonie(z tabletu) i eSIM. Czy telefon, z którego udało się aktywować i eSIM są na klienta indywidualnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

No mam na indywidualnego - ale im chodzi o esim na firmę chyba... . Nie kumam różnicy.  Konsultant nie wie co pisze.  Ale ok. Kup Orange za 5.zl.na kartę i włóż do.telefomu. zobaczymy....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam indywidualnego

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sim (rozmowy + dane) na kartę z Orange na klienta indywidualnego też nie rozwiązuje problemu. Objawy jak wyżej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abpc
    9 godzin temu, chat_gris napisał:

jestem na chacie z doradcą Orange i mówi, że eSIM nie działa dla klientów biznesowych (a takie mam obie karty w telefonie(z tabletu) i eSIM. Czy telefon, z którego udało się aktywować i eSIM są na klienta indywidualnego?

Chyba dodzwoniłeś się do Koła Gospodyń Wiejskich i stąd takie bzdurne odpowiedzi. eSIM działa zarówno u klienta biznesowego jak i innych.

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie pomysły mi się skończyły. Mam Watcha z LTE, eSIM i nie mogę ich połączyć a chyba poziom kompetencji supportu Orange w tym zakresie rzeczywiście jest na poziomie Koła Gospodyń Wiejskich...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Masz konto Samsung? Może tu.problem, że nie zalogowanie masz na tel i lub w zeg?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i mam już porównanie działania GW na 3G i LTE. Pierwszy zrzut to LTE, a drugi 3G. jak widać różnica jest odczówalna w moim prrzypadku.db110586f961fdc1605a23f8f46afff0.jpgb18a2aa5b21620afec436db6cf881810.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Wooow. Nie jest tak,  że prsed testem 3g zegarek nie byl.do.pelna naladowany? Wiesz,  jak nie zaświeci Ci się dioda ładowarki na zielono i jest 100 procent na zegarku, to on dodaje okresy. Ogromna różnica wyszła,  stąd me.pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x