Skocz do zawartości
locarnop

Galaxy Watch LTE (esim) - Pierwsze informacje, data wprowadzenia, dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

abpc
    56 minut temu, Matxs napisał:

Jak na złość druga karta Orange z nr tymczasowym robi jaja, bo mogę z niej dzwonić ale jak ktoś oddzwonia to słyszy,  że nie ma takiego nr. Więc na razie nie potwierdzę jak to jest z widokiem nr. Oczywiście w zegarku mam esim z innym nr jak w tel Orange- ale podobno ma to działać pod jednym nr, sprawdzę jak technicy mi naprawia nr tymczasowy.

Może masz z automatu wyłączone połączenia GSM przy połączonym przez bluetooth GW z telefonem.Jeśłi połączenia tel. będą włączone na stałe to będzie się można do Ciebie dodzwonić :)

Edytowane przez abpc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Nie 

Tymczasowa jest w telefonie a w zegarku.mam.zwukla pre paid 

dodana zawartość

Infolinia.Samsung nie.zna.odpowiedzi.na.moje.pytanie o to, czy zegarek.z.esim Orange może łączyć się przez 3g z telefonem z.sieci T Mobile ehhhh. Uważam że nie. Tylko.karta z.ta samą siecią w tek co esim w Zegarku.....  Bluetooth i WiFi smiga bez względu na.to

Edytowane przez Matxs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uyssy

Pytanie co będzie jak inni wprowadzą esim. Zostanę z zegarkiem z simlockiem i będę skazany na orange. Myślałem, że idea esim to swobodna zmiana operatora czy to w PL czy za granicą. No cóż.  Czekam na odpowiedź Samsunga, a zegarek i tak zamówiony 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Jak co.77 zł.za.zdjecie. Uważam, że ma.simloka. Na 90 procent, inaczej z kartą w telefonie od.T pozwoliłby mi na.konfiguracje esim..... 

Na info.Samsung i.Orange nic nie wiedzą....  Pewnie dopiero będą się szkolić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Narazie jedyna pewna wiadomość to ,że tylko Orange będzie dostępne esim więc żaden inny operator nie obsługuje. I narazie inni operatorzy nie są podobno zainteresowani. Chyba Po prostu z esim będziemy skazani na Orange.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abpc
    57 minut temu, Matxs napisał:

Nie 

Tymczasowa jest w telefonie a w zegarku.mam.zwukla pre paid 

dodana zawartość

Infolinia.Samsung nie.zna.odpowiedzi.na.moje.pytanie o to, czy zegarek.z.esim Orange może łączyć się przez 3g z telefonem z.sieci T Mobile ehhhh. Uważam że nie. Tylko.karta z.ta samą siecią w tek co esim w Zegarku.....  Bluetooth i WiFi smiga bez względu na.to

Nic nie rozumiem z Twojego wywodu , tymczasowa karta , pre paid , T-Mobile , Orange. zegarek nie łączy się z inną siecią  ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Zegarek mam z Orange przy przeniesieniu nr z Play. Więc mam kartę tymczasową przed przeniesieniem nr z Play.

Używam głównej karty T Mobile i przy tym nr zostaje.

By mieć esim w zegarku kupiłem pre paid Orange. Nr tymczasowy nie wkladam do zegarka, bo w innym fonie będzie sobie działał. 

dodana zawartość

Powtarzam mój problem raz jeszcze. Jeżeli mamy już kod qr esim na papierze lub ekranie, wlączymy zegarek i połączymy go bluethoot z telefonem w jakim nie ma sieci Orange - to nie da się z aplikacji Galaxy Wetrcable wstawić esim do zegarka - dopiero jak sobie damy inną kartę sim Orange do telefonu .... 

Edytowane przez Matxs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uyssy

Konsultant w orange właśnie mnie poinformował że żadne z ich urządzeń nie posiada już simlocka. Przyjdzie mi to sprawdzić na żywym organizmie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zegarek mam z Orange przy przeniesieniu nr z Play. Więc mam kartę tymczasową przed przeniesieniem nr z Play.
    Używam głównej karty T Mobile i przy tym nr zostaje.
    By mieć esim w zegarku kupiłem pre paid Orange. Nr tymczasowy nie wkladam do zegarka, bo w innym fonie będzie sobie działał. 

dodana zawartość

Powtarzam mój problem raz jeszcze. Jeżeli mamy już kod qr esim na papierze lub ekranie, wlączymy zegarek i połączymy go bluethoot z telefonem w jakim nie ma sieci Orange - to nie da się z aplikacji Galaxy Wetrcable wstawić esim do zegarka - dopiero jak sobie damy inną kartę sim Orange do telefonu .... 

No to wszystko jasne. Kolegą na forum pisał już o tym problemie . Po prostu w PL jeszcze ta usługa nie działa, i chwilowo trzeba sobie radzić w ten sposób, można przekierować rozmowy. Podobno jeden numer na różnych urządzeniach ma zacząć działać w styczniu 2019.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Więc tak, juz prawie wszystko wiem i zegarek oddaję, ale od pozątku

1) Zegarek uruchomiłem i poprawnie sparowałem przez bluethoot z aplikacją w telefonie

2) Przy próbie wejścia w aplikacji w telefonie w podmenu parowania zagarka z esim nie mogłem wejść - w telefonie byla karta T - Mobile

3) Gdy dalem do tego telefonu inną kartę ale z Orange - to juz mogl em wejść w to podmenu nadawania esim na zefrek (szok!- nie wiem z czego to wynika)

4) Po udanym zainstalowaniu esim na zegarku już można w telefonmi wrócić do T-Mobile i zegarek łączy się zdalnie przez LTE 3g  z teelfonem - nie mylić z bluethoot i wifi

5) jednak zegarek strasznie nagrzewa się przy tym połączeniu !!!!!!!!!!! idzie w tryb ofline po paru swkundach łączności z telefonem przez 3g!!!!!!

Dziękuję za taki biznes.... 

dodana zawartość

7 minut temu, endrjuuuu napisał:

No to wszystko jasne. Kolegą na forum pisał już o tym problemie . Po prostu w PL jeszcze ta usługa nie działa, i chwilowo trzeba sobie radzić w ten sposób, można przekierować rozmowy. Podobno jeden numer na różnych urządzeniach ma zacząć działać w styczniu 2019.

Nie masz raczej racji - bo esim działa na zegarku - można z niego dzwonić, tylko strasznie się grzeje przy łączności poprzez lte/3g... 

20181227_150226.jpg

20181227_171304.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x