Skocz do zawartości
colorowy

[XXLQ5][7 Lipca]CheckROM RevoHD™ V7

Rekomendowane odpowiedzi

Z moich (być może błędnych) obserwacji wynika, że zżeranie baterii przy necie może mieć związek z siłą sygnału. W centrum Warszawy - gdzie BTS stoi na BTSie a sygnał mam na "Full" - wyraźnie wolniej ssa baterię niż na "prowicji" z jednym BTSem na 20 kilometrów kwadratowych... W sumie to takie sobie obserwacje - to może zależeć od miliona innych rzeczy... Mnie generalnie średnio interesuje czas pracy baterii - i tak zawsze fon wieczorem ląduje na kablu a na przypadek wypadku mam drugą baterię w plecaczku :P

może masz racje z tym zasięgiem korzystam z orange i w domu nie mam w ogóle zasięgu.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emarcin
    Dzięki za podpowiedź. Myślałem ze tam jest tylko tapeta :)

Niestety jest nazwana tylko jako czcionka domyślna i nie mam pojęcia jak się nazywa. Najwyżej postaram się poszukać tutaj jakiejś innej mniejszej.

Edit:

Aczkolwiek to chyba jest ta sama czcionka ale po prostu większa...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Jutro jak będę w domu podeśle ci starą czcionkę (a raczej czcionki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

Koledzy jak wogle wgrywać te zipy ściągnięte przez ten Kitchen Pro. Bo nie wiem jak to ruszyć. Sciągnęły mi się te zipy do katalogu na karcie. I czy ewentualnie da się wgrać kilka na raz a nie pojedynczo.

TAPATALKNIETO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E

Wszystkich jednocześnie nie da się chyba.

Szczerze mówiąc to nie próbowałem takiego manewru. Jednak jeśli już zassałeś te wszystkie te zipy to możesz je poinstalować za pomocą trybu Recovery.

Tak jak pisałem wcześniej, kuchenka pobiera pliki do folderu /download/CheckROM_REVO na int. SD. Tam je znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

Znalazłem kolego. Tylko myślałem ze spod tej kuchni można te mody zapodawać. A tak trzeba na piechotę pojedynczo. I jeszcze za każdym razem restart phona.

A może wiesz gdzie to bln włączyć.Bo zainstalowałem i nigdzie tego nie widzę.

pierwsze wrażenie robi romik na themie ICS

TAPATALKNIETO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E

No raczej trzeba pojedynczo - tak właśnie robiłem ze względu na metodę instalacji (Recovery).

gdzie to bln włączyć

Eeeeeee... nie skumałem, sorka... Można jaśniej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy rom można wgrać za pomocą Mobile Odin 1.2.5??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy rom można wgrać za pomocą Mobile Odin 1.2.5??

Nie, można tylko przez CWM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koledzy jak wogle wgrywać te zipy ściągnięte przez ten Kitchen Pro. Bo nie wiem jak to ruszyć. Sciągnęły mi się te zipy do katalogu na karcie. I czy ewentualnie da się wgrać kilka na raz a nie pojedynczo.
    Wszystkich jednocześnie nie da się chyba.

Szczerze mówiąc to nie próbowałem takiego manewru. Jednak jeśli już zassałeś te wszystkie te zipy to możesz je poinstalować za pomocą trybu Recovery.

Tak jak pisałem wcześniej, kuchenka pobiera pliki do folderu /download/CheckROM_REVO na int. SD. Tam je znajdziesz.

Panowie co wy za pierdoły opowiadacie?

> Włącz kuchnie.

> Zaznacz wybrane mody (Mark for installation)

> wciśnij "Menu" i wybierz "Apply"

> Po ściągnięciu brakujących modów wyskoczy okienko czy chces zje zainstalować

> Jak wybierzesz "Install" telefon sam się zrestartuje do CWM i zainstaluje wszystkie zaznaczone do instalacji mody po kolei i uruchomi ponownie telefon.

...nie trzeba nic ręcznie z CWM instalować. ;) Cała filozofia programu Kitchen Pro.

Pozdro!

---------- Post dołączono o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Zamieszczone przez Fenek

gdzie to bln włączyć

Eeeeeee... nie skumałem, sorka... Można jaśniej?

Biblioteki BLN ściągasz za pomocą Kitchen pro lub automatycznie są instalowane z niektórymi kernelami jak Siyah.

Po zainstalowaniu bibliotek trzeba ściągnąć aplikację BLN z marketu (darmowa) w której konfigurujemy stałe podświetlenie klawiszy przy notyfikacjach lub zakupić BLN Pro które ma dodatkowe opcje jak miganie klawiszy oraz harmonogram godzin w których mają migać/świecić się..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E
    Panowie co wy za pierdoły opowiadacie?

No i na co ta agresja? :P

Przeca pisałem, że hurtowo nie instalowałem to nie wiem czy się da. Pisałem? No pisałem.

Enyłej... W takich przypadkach przedkładam detal nad hurt... przynajmniej wiadomo co się wykrzaczyło jeśli coś się wykrzaczyło... C'nie? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi