Skocz do zawartości
colorowy

[XXLQ5][7 Lipca]CheckROM RevoHD™ V7

Rekomendowane odpowiedzi

qsqa
    Maly OT:qsqa mysle ze na Swieta to bedziemy wrzucali CM9;-)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

A może, może :-) aczkolwiek znowu dojrzałem do pichcenia więc może coś ugotuję własnego :-)))

Koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko ładnie.Próbowałem ściągnąć z trzech serwerów i NOD 32 nie chce żadnego przepuścić. Wykrywa trojana.<Linux/Eksploit.Lotoor.>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A może, może :-) aczkolwiek znowu dojrzałem do pichcenia więc może coś ugotuję własnego :-)))

Koniec OT

I to mi sie podoba, nie odpuszczaj tego pomyslu:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś złapałem a raczej w nocy pierwszego b. drain. Przez 8 godzin uciekło 70% baterii. Mam nadzieje że to pierwszy i ostatni raz ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chyrza

Ogólnie rom całkiem przyjemny. Mam jednak wrażenie że znacznie wiecej w nim chrupnięć i szarpnięć niż w wersji 3.1.1. Czy to w TW, czy przewijanie pulpitów czasem chrupnie, albo reakcja na guzik wstecz. Naciskam, a ten się chwilę zastanawia i dopiero akcja. Kernel siyah 2.5gt, ondemand, 200-1400 MHz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wszystko ładnie.Próbowałem ściągnąć z trzech serwerów i NOD 32 nie chce żadnego przepuścić. Wykrywa trojana.<Linux/Eksploit.Lotoor.>

Ja mam Kaspersky'ego i też mi wywalał wirusa a się okazuje że antywiry wykrywają aplikacje KitchenPro jak zagrożenie. wyłącz antywira ściągnij rom zgraj na koma i odpal zabezpieczenia. Spokojnie tam nie ma syfu. Romu używam ze dwa tygodnie, doinstalowałem sporo modów itp poprzez KitchenPro (czasem kilka jednocześnie i zawsze szło sprawnie bez problemów) i polecam ten ROM !! Ostatnio autor opisywał sytuacje iż testował nową bazę pod rom a mianowicie KL1 jednak stwierdził że jest beznadziejna i sie nie nadaje a on chłamu nie bedzie wypuszczal także nie jest to masowa produkcja;)

co do baterii na róznych kernelach: jak narazie nie dogrywałem po instalacji innego Romu kernela, sam autor poleca kernel DarkKnight, który został zrobiony przez niego i Gokahamoral (Siyah Kernel Dev). przebudowany komplenie kernel siyah (Gadgetcheck o DarkKnight: "(...) its build for more stability and more battery life instead of a all round performer like siyah". tutaj macie link do tego kernela klknij na mnieeee

gdyby ktoś miał problemy po próbach z różnymi kernelami istnieje taki skrypt do czyszczenia przed instalacja Kernela http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1363738&highlight=kernel+clean

z tego co się orientuje bez problemu działaja wlasnie z tym romem DarkKnight, Siyah czy tez void.echo (wszystkie dostepne w KitchenPro jednakże niekoniecznie najnowsze wersje)

btw dla osób które dograją sobie dostępną w KitchenPro modyfikację o nazwie Gingerbread Screen Rotation Animation chciałem uprzedzić iż nie dziala ona z CRT ON (dostępną poprzez JKay) obraz będzie po wybudzeniu ekranu będzie wyświetlany nieprawidłowo ("do góry nogami" ;) )

btw2 sam od siebie polecam dogranie Phone Mod Noise Reduction Off (rozpoczynamy rozmowę z wyłączoną redukcją szumów oraz dzwonek startuje bez narastania jego głośności).

jakby jakieś pytania o użytkowaniu Romu ktoś miał postaram się odpowiedzieć pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mika34
    Dziś złapałem a raczej w nocy pierwszego b. drain. Przez 8 godzin uciekło 70% baterii. Mam nadzieje że to pierwszy i ostatni raz ;p

Tez mam na tym romie draina baterii. Pisalem o tym wczesniej. 10% na godz podczas spoczynku. Robilem wipe, probowalem tez rozne kernele, bez skutku. Na 3 tego nie bylo. Programy mam te same wgrane co na ver 3, czyli cos tu nie hula z ta 4

Slom33k dzieki za rady. Wyprobuje te czyszczenie kernela jutro

Edytowane przez mika34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na kernelu siyah 2.5.2 pomogła porada berr64

...naladuj na full i wyjmij baterie na kilka minut. Gdzies to jest na XDA opisane, u mnie pomoglo, tez na tym kernelu.

ładowałem na wyłączonym telefonie, po 100% od razu wyjąłem baterię na kilka minut i odpaliłem tela, wyłączyłem i znów bateria na kilka min. Po ponownym włączeniu pokazało 98% więc od razu podładowałem.

Na razie all ok i mam nadzieje że tak zostanie bo sam romik bajka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zeżarcie baterii występuje po wysokim użyciu procesora (np. podczas gry) i zrestartowaniu telefonu. Wtedy potrafi z ok. 50% skoczyć na 7%. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zmianie roma od razu zaczeły się problemy z baterią. Trzyma 8h, stan baterii spada w oczach!. Próbowałem to naprawić: Naładowałem na 100%, wyciągnąłem baterię, lezał 30 minut bez baterii, wróciłem do oryginalnego stckowego roma KK5 za pomocą odina, wgrałem kernala z rootem pod KK5 pobranego z tego forum za pomoca odina, wipe przed i po kazdej operacji, wgrałem kernel DarkKnight dedykowany pod CheckROM Revolution HD™ 4, na koniec wgrałem CheckROM Revolution HD™ 4 w CWM, zaczałem konfiguracje systemu i baterie mi wysysa. Nie moge na to patrzec, telefon kupiłem w sobote i taka niespodzianka :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi