Skocz do zawartości
colorowy

[XXLQ5][7 Lipca]CheckROM RevoHD™ V7

Rekomendowane odpowiedzi

sobek2000 . Sprawdź jaki program wysysa baterie ( a może coś jest nie tak z baterią). Jadę na tym romie od początku i żadnych problemów z baterią nie miałem. Zwyczajowo trzyma 1,5 dnia a jak używam tylko fona bez video czy gier to ponad 2 dni. Aktualnie CheckROM Revolution HD™ 4 z Siyah-v2.6_S99. Pozdrawiam

---------- Post dołączono o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Nie wiem czy to ma znaczenie ale najpierw CheckROM Revolution HD™ 4 , zip czyszczący kernel i dopiero kernel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wgrałem kernel DarkKnight dedykowany pod CheckROM Revolution HD™ 4, na koniec wgrałem CheckROM Revolution HD™ 4 w CWM, zaczałem konfiguracje systemu i baterie mi wysysa.

sobek użyj skryptu czyszczącego po kernelu który wrzuciłem pare postów wczesniej i dopiero wtedy wgraj sobie jakiegoś kernela (np DarkKnight) pzdr !

tylko ostrożnie z tym skryptem żeby telefon nie wpadł w bootloopa !! ;) pzdr !

Edytowane przez slom33k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam od dwóch dni, i romik jest super małe zużycie baterii wydajny wszystko ok. Używam kerenela Siyah.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    duchu

Dla osob ktore lubia/potrzebuje zywotnej baterii prponuje wyposazyc sie w kernel DarkKnight jest on w zupelnosci zoptymalizowany pod katem dlugosci zycia baterii, kosztem wydajnosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Joqs

Nie wiem czemu. ale po zainstalowanie tego romu na CR Revo v2.0, w kuchence mam dalej na górze napisane v2.0(XXKI4), a w "o telefonie" mam prawidłową wersje 2.3.6, a sam rom zainstalował się prawidłowo. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem czemu. ale po zainstalowanie tego romu na CR Revo v2.0, w kuchence mam dalej na górze napisane v2.0(XXKI4), a w "o telefonie" mam prawidłową wersje 2.3.6, a sam rom zainstalował się prawidłowo. Też tak macie?

zobacz czy Wyczyszcenie Danych kuchenki cos pomoże albo odinstaluj ją i zainstaluj na nowo. Ja mialem poprawnie KK5.

a tak z innej beczki. wydaje mi sie że goły rom bez dodatkowego Kernela jest bateriożerny :/ wczoraj postawiłem sensation roma z siyah w standardzie (miałem CheckRom v4). Gra BagIt!: checkRom około 30-40 minut grania wciągnieto 30% baterii. Sensation: ta sama gra ten sam czas grania wciągnięto: 10% ... trzeba testować dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E

Wejdź w menu Kuchenki -> więcej -> Settings -> Select Server -> zmień na serwer na: CheckROM RevoHD v4 (XWKK5) -> restart kuchenki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Joqs

Wall-E, dzięki. Zrobiłem to, co napisałeś i już jest ok. Jednak dziwne jest to, że jak wszedłem w Select Server to miałem już zaznaczone KK5. Jednak po wybraniu tej samej opcji i restarcie już jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słoma Dobrze spisuje się u Ciebie ten sensation? Opis bardzo interesujący. Może w moim przypadku warto zastanowić się nad przesiadką. Check bardzo mi odpowiada, ale minęły już 3 dni od kiedy zrobiłem battery wipe, a żywotność baterii wzrosła jedynie do 24h bez orania telefonu, wszystkie rodzaje komunikacji bezprzewodowej wyłączone. Trochę słabo bo czytam tutaj, że w większości telefonów bateria wytrzymuje do 2 dni czyli 2x tyle. No i sprawdzę jeszcze ten skrypt od kernela, ale jak złapie bootlopa (nie wiem co to) to Ty mnie ratujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi