Skocz do zawartości
colorowy

[XXLQ5][7 Lipca]CheckROM RevoHD™ V7

Rekomendowane odpowiedzi

Bootlop to ciągłe restartowanie się telefonu :)

Telepatycznie nabazgrane przy użyciu SGS vol. II

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi bardzo przypadl do gustu ten rom, szybki i bez problemow, bateria to zalezy jak uzywam ale ogolnie jest porownywalnie z innymi romami czyli w miare dobrze ( okolo 2 dni )

jedyny problem - jesli mozna to tak nazwac - jaki zauwazylem to to iz po wybraniu motywu ics tam z kuchenki, a potem dograniu modow do phone.apk ( np bez narastajacych dziekow itp ) , musze dograc jakis dialer bo inaczej wyskakuje FC gdy probuje odpalic kontakty lub "telefon". Wydaje mi sie ze to raczej blad motywu ale wciaz. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dłuższym czasie stwierdzam że SiyahKernel to żadna rewelacja na tym romie jeśli chodzi o baterię - maks 24h. Wgrałem dedykowany DarkKnight™ V2.5.2 i wytrzymuje prawie 2 dni przy moim użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę was koledzy pomóżcie mi z tym zżeraniem baterii. Trzy dni po kupieniu telefonu wgrałem Custom Roma i od tego czasu mam battery drain na każdym sofcie, na każdym kernelu. Miało się poprawić i ustabilizować po zrobieniu battery wipe ale to wydłużyło żywotność jedynie z 8h do 24h. Zanim zabrałem się za wgrywanie softów na stokowym trzymał 2 dni. Nie zależy mi już na tych wszystkich wodotryskach z Custom Romów, mam już dość. Chce się cieszyć telefonem, a nie patrzeć na znikająca baterię 5% w godzinę na czuwaniu gdzie wszystko mam wyłączone i nic nie działa w tle. Bateria potrafi spadać o 3% w trakcie pisania dłuższego smsa - to jest horror. Zna ktoś pewny, sprawdzony sposób na pozbycie się tej dolegliwości? Jestem skłonny powrócić do oficjalnego oprogramowania jeżeli to pomoże. Słoma ratunku!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprobuj porobic wszystkie dostepne wipe, wgraj jakis oficjalny np xwkk5 trzy-plikowy i potem dopiero custom np ten, z kernelem jak ktos wyzej napisal dark knight. moze pomoze? ale nie jestem jakims specjalista, tak tylko myśle.. bo sam kiedys tez mialem problem z znikajaca bateria w oczach i reflash pomogl. a moze masz jakas walnieta baterie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3xwipe + rom* + 3xwipe. Przed ewentualnym kernelem skrypt czyszczący. To mój niezawodny sposób. Zawsze tak robiłem od czasów HTC Kaisera na windzie i było ok.

Reszta to kwestia znalezienia odpowiedniego softu i ewentualnie kernela.

Obecnie używam Revolution 4 + DarkKnight 2.5.2 i bateria jak na stocku z zaletami customa

*jak 1 plikowy to wcześniej 3plikowy z pitem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanko czy bez problemu mozna tograc ICE CREAM SANDWICH DOMINATION v1.7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E
    czy bez problemu mozna tograc ICE CREAM SANDWICH DOMINATION v1.7

Biorąc od uwagę pierwszy punkt wymagań:

Requirements:

- U need rom without any themes or mods install, otherwise u will end up in bootloop

To raczej nie. Choć możesz spróbować po uprzednim zrobieniu backupu.

Ja osobiście zawsze robiłem wipe przed instalacją nowej wersji.

Edit:

Troszkę mi się wątki pomyliły... O innym wątku myślałem a w innym napisałem :o

Edytowane przez Wall-E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Biorąc od uwagę pierwszy punkt wymagań:

tzn. mozesz powiedziec o ktory punkt chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E
    o ktory punkt chodzi ??

Sorka... pomyliłem wątki pisząc poprzedniego posta... myślałem o wątku z ICE CREAM SANDWICH DOMINATION a posta klepnąłem tutaj... :o

A wracając do tematu... Nie ma przeciwwskazań by do tego romu dograć tego moda.

Ja jeszcze nie dogrywałem bo mam obecnie wersję 1.6 a chcę zrobić Wipe przed aktualizacją do 1.7...

Edytowane przez Wall-E
    Literówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi