Skocz do zawartości
byyskup

Po podłączeniu słuchawek pojawią się komunikat "Zasilanie urządzenia podłączonego przez USB" .

Rekomendowane odpowiedzi

byyskup

Panowie mam taki problem z moim Huawei mate 10 pro. Podłączam oryginalne słuchawki do telefonu to wyskakuje mi komunikat "Zasilanie urządzenia podłączonego przez USB"  i wtedy słuchawki nie działają, ale jak podłącze je ileś razy to złapie i słuchawki wtedy działają, ale tylko przez chwilę bo znów jest ten komunikat. Jak myślicie to wina słuchawek czy portu USB?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 23.11.2018 o 05:52, byyskup napisał:

Panowie mam taki problem z moim Huawei mate 10 pro. Podłączam oryginalne słuchawki do telefonu to wyskakuje mi komunikat "Zasilanie urządzenia podłączonego przez USB"  i wtedy słuchawki nie działają, ale jak podłącze je ileś razy to złapie i słuchawki wtedy działają, ale tylko przez chwilę bo znów jest ten komunikat. Jak myślicie to wina słuchawek czy portu USB?? 

To nie jest wina słuchawek ani portu USB jest to wina nowej aktualizacji. Mam ten sam problem co ty. A skąd wiem że to wina aktualizacji? Ponieważ słuchawki działały jak należy pojawił się systemowy komunikat o aktualizacji dla zestawu słuchawkowego i po zakończeniu instalacji od razu pojawił się u mnie problem opisywany przez ciebie. Jeszcze nie szukałem rozwiązania 

Edytowane przez Gwozdek
    Przeniosłem część posta tutaj: https://forum.android.com.pl/topic/328972-pytania-do-posiadaczy/?do=findComment&comment=5475647
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Avantu

@Ehlarion Nie to żebym cię negował ale mam wszystkie aktualizacje dostępne obecnie i zestaw słuchawkowy działa bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, Avantu napisał:

@Ehlarion Nie to żebym cię negował ale mam wszystkie aktualizacje dostępne obecnie i zestaw słuchawkowy działa bezproblemowo.

Jak można przeczytać na tym forum że nie raz dziwne sytuację się zdarzają po aktualizacji, np. Jeden z tematów dotyczy aparatu że po aktualizacji nie łapie ostrości a po wipe jest wszytko wporządku więc u jednego ta aktualizacja może działać poprawnie u drugiego już nie. Dopowiem że zestaw jest sprawny bo jak go podłączam do innego telefonu to działa, USB też jest sprawne gdy podłączam przejściówkę Jack - > USB to normalnie dźwięk jest w słuchawkach, ale jak podłączam oryginalny zestaw słuchawkowy nie mogę wybrać opcji MIDI w ustawieniach bo od razu sam telefon mi przełącza na ładowanie, także pewnie to jest coś związane z syfem w systemie + ta aktualizacja pewnie po wipe będzie działać ale jeszcze tego nie zrobiłem bo czekam na androida 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi