Skocz do zawartości
slon11

Zamulenie telefonu ,jedynie wyciągnięcie baterii reanimuje go na chwilę ,czemu ?

Rekomendowane odpowiedzi

slon11

Witam

Problem od jakiegos czasu występuje ,telefon strasznie zwalnia ,dopiero jak wyciągnę baterie choćby na chwilkę to działa dobrze ,ale oczywiście na jakiś czas ,do póki nie zacznę robić czegokolwiek i ponownie muszę wyciągnąć baterie.

Nie mam dużo aplikacji i jadę na EX launcher GO ,ale używam go od dawna ,a zaczęło mi mulić od kilkunastu dni.

Telefon myśli dość długa co przedtem mu się nie zdarzało ,co dziwne nie każde wyciągnięcie baterii wiąże się z wpisywaniem pinu ??

Prosiłbym o jakieś wskazówki ,odpada wipe bo nie będę wszystkiego od nowa instalował i ustawiał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie masz wersje systemu 2.2 froyo. Niestety po pewnym czasie tak sie dzieje i nic na to nie poradzisz. Jedynym wyjsciem jest wipe, ale za jakis czas problem znow powroci lub na stale wgranie cos dzialajacego dobrze, czyli miui, cm7 lub msgigner.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus

Miałem to samo, telefon czasem nawet nie reagował na blokowanie odblokowanie ekranu, albo po czasie reagowal na przycisk power, czasem zdarzyło się hot reboot ;) ku mojemu zdziwieniu problem tkwił w Go launcher Ex, aby się upewnić sprawdź inny launcher np standardowy. U mnie jak narazie wszystko śmiga bez problemu. Co prawda od tego czasu był jakiś update do go launcher ex, ale nie korzystam z niego wiec nie wiem czy to naprawili czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja na froyo tez uzywalem go launcher ex i mialem podobne objawy :P Chociaz na stockowym launcherze nie bylo wcale lepiej i system poprostu "mulił".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus

Ja używam Gingerbred w Defy+ i objawy z Go launcher ex są takie same, nie widać może tego na samym początku uzywania ale z czasem zaczyna wariować, jaki kolwiek inny launcher działa ok

Edytowane przez veimus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slon11

ok spróbuje używac bez launchera zobacze czy będzie róznica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce pogrążać go launcher, ale miałem identyczne problemy. Odinstalowałem go i używam teraz stocka z cała reszta jaka była wcześniej i jest poprawa.

Wysłano z MB525 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kozubi

Mi sie nie zdarzało na go launcherze ex czy to na oficjalnych romach czy teraz na cm 7.1.

Fakt ze telefon potrafil klatkowac na grach, ale rozwiazalem to przez wylaczenie debugowania USB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makaan

Niestety mam to samo, od około 3 tygodni. Wcześniej było OK.

Co ciekawe, używam cały czas ADW z Cyana. Po powrocie na standardowy soft również mam problemy.

Największe szanse wystąpienia restartu lub zwiechy (takiej że nie da się ubić aplikacji przytrzymaniem Cofnij) występują przy Operze Mini lub Dolphinie z otwartymi np. kilkoma kartami z newsami z naszego portalu. Często potrafi nie włączyć ekranu, mimo że nie były uruchomione praktycznie żadne aplikacje w momencie wygaszania. Czasem pyta o PIN, czasem nie.

Z 1.2GHz powróciłem do standardowych ustawień, wciąż to samo (a nawet gorzej).

Po świętach prawdopodobnie jedzie na gwarę. Czytałem gdzieś na forum o tym, że źródłem podobnych problemów w Desire była karta SIM - jutro mi wymienią, może pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slon11

ode mnie też raz wymaga pinu raz nie ,telefon nie jest rootowany praktycznie teraz wszystko jest stockowe ,jeśli chodzi o przymulanie to po odinstalowaniu ex launchera jest widoczna poprawa, dziś znowu wyszło takie cos że jak wlącze gps to nie wskakuje symbol gps'a w pasku i sygic czeka na sygnał bez końca ,chyba tez posle go w cholere do serwisu ,a taki bylem zadowolony ech........

---------- Post dołączono o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

zrobiłem wipe'a ,ba nawet zrobiłem roota :D programem gingerbreak i ...... no własnie i co dalej ,podkręciłem procka na 1000 mHz ,no i w sumie telefon się nie tnie ,ale gdzies czytałem że po roocie będe mógł skasować stockowe programy ,ale jak wejdę w aplikacje to "odinstaluj" jest wycienione ,co mogę zrobić aby pozbyć się niektórych upiedliwców typu włączający się uchwyt samochodowy po zbliżeniu do magnesu ? nie było tematu przy zainstalowanym go launchera EX ,ale przez niego wyraźnie zamulał ,więc nie będę wracał do punktu wyjścia ,żeby nie robić ponownego wipe'a ,jest na to jakaś osobna aplikacja do wykasowania tych stockowych aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.