Skocz do zawartości
slon11

Zamulenie telefonu ,jedynie wyciągnięcie baterii reanimuje go na chwilę ,czemu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w telefonie żony też coś zaczyna mulić. Zainstalowałem jej launcherpro plus i zwalnia ale na orginalnym też przymulał. Wydaje mi się że głównym sprawcą jest google maps ale generalnie problem chyba jest w aplikacjach które jak by działy w tle. Troszku pomaga dodanie niektórych aplikacji w menadżerze zadan do auto zamykania ale na ile to się zobaczy. Kurcze mój stary i5700 chodził szybciej. Może ktoś coś poradzi? Pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych świąt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne te problemy z zamulaniem telefonu. Nigdy czegoś takiego nie uświadczyłem u siebie, ale nie używam żadnych programów zamykających aplikacje ani żadnych monitorów systemu/procesora/ramu/baterii itp. itd. Jako launcher niezawodny (u mnie) ADW EX (najlepiej chodzi mi wersja 1.3.1). Wszelkie animacje powyłączane. Nic nie ubijam, wszystko działa, tak jak system chce. Ze zmian wprowadzonych przeze mnie w system to jedynie instalacja CM7 z 13.12.2011 oraz podkręcenie maksymalnych obrotów procesora do 1200/65.

System chodzi bardzo sprawnie, nic nie przycina, nic nie muli.

A, zapomniałbym... JITa wyłączyłem bo delikatnie opóźniał reakcje telefonu. Pozwala na to chyba tylko CM7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak lubię ten telefon a bałem się że bedzie problem a żona bedzie zła i tu poczytałem i włączyłem to debugowanie usb i tel ruszył jak z kopyta :) teraz jest ok:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x